ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Uczennice na szóstkę z plusem!

W czwartek 25 września 2014 r. podczas LVII Sesji Rady Miasta Zakopane w Urzędzie Miasta Zakopane odbyło się uroczyste nagrodzenie najlepszych uczniów z zakopiańskich szkół za rok szkolny 2013/2014. Wśród wyróżnionych osób, z naszej szkoły, uhonorowane zostały Julia Koperska z klasy VII oraz zeszłoroczna absolwentka Justyna Sikora, obecnie uczennica V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie.

Statuetki oraz nagrody pieniężne z rąk Burmistrza Miasta Zakopane Janusza Majchra oraz przewodniczącego Rady Miasta Zakopane Jerzego Zacharki uczennice odebrały osobiście, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

tekst i fot. Jasiek Fijałkowski


Powiązane artykuły

Myszka Miki w POSIE!

18 listopada znany jest, jako dzień myszki Miki. Jest to, jak wszyscy wiemy znana postać Walta Disneya do której mamy sentyment. W tym roku samorząd szkolny postanowił ten dzień uhonorować. Obchodziliśmy go w naszej szkole […]

Czytaj więcej

Powiało strachem w naszej szkole…

27 października br. w naszej szkole, za przykładem starej tradycji celtyckiej odbyło się doroczne święto stricte amerykańskie, lecz popularne na całym Świecie – Halloween. Od samego rana na korytarzach napotykało się mumie, duchy, czarownice czy […]

Czytaj więcej

Szkolna demokracja

Dzisiaj w naszej szkole odbędą się wybory do samorządu szkolnego. Tym razem organizowane one będą przez Panią Irenę Świerczyńską i klasę 2 gimnazjum.

Czytaj więcej
Skip to content