ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Szkolna demokracja

Dzisiaj w naszej szkole odbędą się wybory do samorządu szkolnego. Tym razem organizowane one będą przez Panią Irenę Świerczyńską i klasę 2 gimnazjum.

Do dnia 8 października klasy od 2 do 9 miały wyznaczyć po dwóch . Kampania wyborcza mogła odbywać się tylko w wyznaczonych miejscach (plakaty nie mogły wisieć na ścianach np. w łazience). Dzisiaj pierwsza część wyborów – prezentacja kandydatów (nie dłużej niż 3 min. każdy). Od teraz obowiązywać będzie cisza wyborcza i wszystkie plakaty mają zniknąć. 16 października odbędą się wybory. Wszystkim biorącym udział w wyborach przypominamy że zaznaczamy we wskazanym miejscu znakiem „X”. 17 października ogłosimy wyniki.

Alicja


Powiązane artykuły

Zdolni recytatorzy

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem Pani Agnieszki Warek-Leks wzięli udział w dwóch konkursach recytatorskich. Wrócili jako laureaci jednego pierwszego, dwóch drugich miejsc i wyróżnienia.

Czytaj więcej

ART FM – wydanie piąte

Zapraszamy do wysłuchania piątego wydania szkolnej audycji radiowej, która powstaje w ramach ćwiczeń podczas warsztatów dziennikarskich. ART.FM 5

Czytaj więcej

Taniec – popisy na koniec roku

Zakończenie roku szkolnego – podsumowanie roku szkolnego. Mimo ciężkich warunków nauczania zdalnego, szczególnie dla takich przedmiotów jak TANIEC, udało się przygotować parę układów choreograficznych  pod kierunkiem pani Agnieszki Michalik.

Czytaj więcej
Skip to content