ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wielki Brat patrzy

Już niedługo dla uczniów naszej szkoły stwierdzenie „mam na was oko” nabierze nowego znaczenia. Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo, we wtorek, siódmego października w „Białym Domu” pojawili się panowie z firmy zajmującej się montażem monitoringu.

Kamery zostaną założone na placu zabaw, przy wejściu do szkoły oraz na korytarzu. Natomiast po kliku dniach, roboty przeniosą się do sąsiedniego budynku, aby gimnazjaliści i uczniowie szkoły muzycznej nie czuli się pokrzywdzeni. Kamery również zostaną zamontowane obok wejścia oraz na korytarzu. Zdania uczniów w tej kwestii są podzielone. Część z nich uważa, że to mocno ograniczy ich swobodę i będą musieli bardziej uważać na swoje zachowanie, jednak niektórzy cieszą się, że nasza szkoła rozwija się i dodają żartobliwie, że skoro mamy już przerwy i kamery to może zostaną zainstalowane dzwonki. Prace nie powinny specjalnie utrudniać poruszania się po obu budynkach.

Mira


Powiązane artykuły

Kopciuszek, cyrkowiec, czy Królowa Śniegu?

31 marca, w kawiarni Teatru Witkacego w Zakopanem o godzinie 17.00 odbył się pokaz teatralny klasy pierwszej, drugiej i trzeciej. Artyści zaprezentowali trzy sztuki. Klasa pierwsza wystąpiła jako artystyczna grupa cyrkowa, przedstawiając wiersze znanych polskich […]

Czytaj więcej

Organizujemy konkurs

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT IV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU MUZYKI KAMERALNEJ „MUZYKA NA SZCZYTACH” Organizatorzy konkursu: Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem. Koordynator konkursu: mgr Lidia Rosińska – Podleśny Do […]

Czytaj więcej

Mechaniczna poezja – z wizytą w zakopiańskiej bibliotece

21 listopada odbyła się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zakopanem „GĄBKA I LATAJĄCE TALERZE” KONTRA ROBOTY LEGO, czyli teoria i praktyka science fiction. Wszystkie dzieci mogły wysłuchać klasyki dziecięcej literatury oraz wziąć udział w warsztatach […]

Czytaj więcej
Skip to content