ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Dysko, dysko – teka

W piątek, 28 listopada w sali baletowej w Szkole Muzycznej odbyła się, zorganizowana przez Samorząd Szkolny, dyskoteka andrzejkowa, dla klas IV-IX.

Już o godzinie 18.00 zabawę rozpoczęły dzieci z klas IV i V. Od godziny 19.00 na sali bawili się gimnazjaliści i klasa VI. Podczas dyskoteki odbywały się wróżby oraz zabawy i gry andrzejkowe Przeprowadzony został konkurs na łowienie jabłek, a przez cały czas można było tańczyć do muzyki przygotowanej przez Jędrka Guta-Mostowego. Dyskoteka ta, była pierwszą dyskoteką w tym roku szkolnym. Była pierwszym zrealizowanym przez tegoroczny Samorząd Szkolny projektem.

Dyskoteka ogólnie była bardzo udana. Podobała mi się muzyka, ale niestety przyszło dosyć mało osób – skomentowała zdarzenie Ola Stasik z klasy drugiej gimnazjum.

Było bardzo fajnie. Dyskoteka była dobrze przygotowana i były fajne zabawy andrzejkowe. Ogólnie wszystko mi się podobało – powiedziała inna uczennica klasy drugiej gimnazjum.

Wszyscy uczniowie byli zadowoleni, a w planach Samorządu, są już następne dyskoteki.

Natalia


Powiązane artykuły

Śnieżne szaleństwo

27 lutego 2017 roku na stoku pod Wielką Krokwią w Zakopane o godzinie 8:30 odbyły się szkolne zawody sportowe, w których udział mogli wziąć uczniowie POSA. Uczestnicy mogli zmierzyć się w 4 konkurencjach: na nartach […]

Czytaj więcej

Samorząd Szkolny na parkiecie

W środę, 30 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym, długo wyczekiwana dyskoteka szkolna. Na tańce wybrano salę lustrzaną w budynku szkoły muzycznej.

Czytaj więcej

Podniebne spotkanie

20.02 br. odbyło się spotkanie z pilotem samolotu F-16 kapitanem Pawłem Czernikiewiczem z 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań- Krzesiny. W prelekcji uczestniczyli uczniowie klas VII, VIII, IX naszej szkoły. Spotkanie odbyło się w świetlicy szkolnej […]

Czytaj więcej
Skip to content