ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Medalowe szaleństwo artystów

W piątek, 28 listopada uczniowie naszej szkoły wspaniale zaprezentowali się na Międzyszkolnych Zawodach Pływackich, które odbyły się na 25 metrowym basenie COS-u w Zakopanem. Nasi starsi zawodnicy- gimnazjaliści w sumie zdobyli 6 medali a młodsi – 3.

Złote medale wypływali: Marcelina Jasińska (50m stylem dowolnym), Jan Fijałkowski (50m stylem dowolnym) i Natalia Paluch (50m stylem klasycznym). Natomiast srebrne medale trafiły do: Miry Fecko (50m stylem dowolnym) i Katarzyny Walczewskiej (50m stylem klasycznym). Starsi artyści wystartowali również w sztafecie, w której zdobyli złoty medal. Jeśli chodzi o młodszych zawodników, złoty medal zdobyła Zosia Stankiewicz (25m stylem klasycznym), srebrny medal – Nikoletta Cygan (25m stylem dowolnym), a brązowy medal – Franek Kudasik (25m stylem dowolnym).

Osiągnięcia naszych uczniów na tych zawodach, są kolejnym dowodem na to, że artyści są dobrzy nie tylko w sztuce, ale też i w pływaniu.

Natalia


Powiązane artykuły

Kasia do boju!

Kasia Pilarska z klasy IX została przewodniczącą samorządu szkolnego w roku 2013/2014 w POSA. Jej współpracownikami zostali: Maja Paluch kl. II, Oskar Czapliński kl. III, Kasia Snakowska kl. IV, Miłosz Marcisz kl. V, Sabina Kowalczyk […]

Czytaj więcej

Wirtualny Kiermasz Książki

W każdym roku szkolnym organizujemy w szkole kiermasz książki. W ten sposób promujemy czytelnictwo wśród naszych uczniów. W tym roku zorganizowanie takiej akcji w szkole,  na razie jest niemożliwe. Zachęcamy więc do zainteresowania się akcją […]

Czytaj więcej

Zdjęcia na podium

W pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019 nasza szkoła wzięła udział w dwóch konkursach fotograficznych, w których zdobyliśmy miejsca na podium.

Czytaj więcej
Skip to content