ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Artyści są niepokonani

Klaudia Wiśniowska (kl. VI), Adrian Wiśniowski (kl. V), Aleksandra Banak (kl. VII), Paweł Dziedzina (kl. IX) zostali zwycięzcami, w swoich kategoriach wiekowych, Amatorskiego Turnieju Badmintona o mistrzostwo Zakopanego. Turniej odbył się 6 grudnia w sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 2. Organizatorem zawodów była A`MA. – Akademia Młodego Artysty .

Turniej podzielony był na dwie kategorie wiekowe: szkoły podstawowe i gimnazjalne. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem szczególnie u naszych uczniów. Osiągnęli oni bardzo dobre wyniki:

1 miejsce: Klaudia Wiśniowska ( kl. VI), Adrian Wiśniowski (kl. V), Aleksandra Banak (kl. VII), Paweł Dziedzina (kl. IX)

2 miejsce: Maria Buńda (kl. VIII), Bronisław Gębik (kl. VIII)

3 miejsce: Katarzyna Walczewska (kl. VIII), Klemens Bachleda (kl. VIII)

Nagrodą były statuetki, dyplomy i prezenty mikołajkowe. Gratulujemy!

Kasia Walczewska


Powiązane artykuły

Instrumenty w akcji

18 i 19 marca w sali koncertowej w naszej szkole zorganizowano audycje dla przedszkolaków, w czasie których na instrumentach zagrali uczniowie naszej szkoły. W dodatku we wtorek 22 marca odbyły się przesłuchania klas fortepianu szkoły […]

Czytaj więcej

Spotkanie z Czesławem Podleśnym

Gimnazjaliści Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej spotkali się z artystą rzeźbiarzem Czesławem Podleśnym. Artysta przedstawił uczniom swoją twórczość, opowiedział o tym, czym dla niego jest sztuka, co oznacza być artystą, wspominał o artystycznej podróży do Korei.  […]

Czytaj więcej

Atak „Lwiątka”

W poniedziałek 16 marca b.r. w naszej szkole został zorganizowany polsko – ukraiński konkurs fizyczny „Lwiątko”. Pomimo tego, że był to pierwszy tego typu konkurs w naszej szkole, znalazło się wielu chętnych. Konkurs Lwiątko to […]

Czytaj więcej
Skip to content