ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

A gdzie się podziali fleciści?

20 stycznia 2015 roku, we wtorek o godzinie 11.00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert klasy drugiej i trzeciej z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na koncercie zagrali gitarzyści, pianiści, akordeoniści, skrzypkowie, wiolonczeliści, lecz zabrakło na nim flecistów.

Można było także podziwiać wiele duetów. Kilkoro muzyków wystąpiło w duecie ze swoim rodzeństwem i z nauczycielami. Gromkie brawa zebrała pani Beata Trzaskoś nauczycielka fortepianu, która zagrała na flecie, z akompaniamentem dwóch uczniów klasy drugiej. Wszyscy uczniowie zostali ocenieni za swoje wykonania, więc to wydarzenie można również nazwać poniekąd egzaminem. Ten dosyć nietypowy, ale wspaniały koncert potrwał godzinę , a sala koncertowa była przepełniona rodzicami i dziadkami artystów. Kolejny, najbliższy koncert odbędzie się dzisiaj, 30 stycznia. Będzie to koncert karnawałowy klasy pierwszej, poprzedzający zabawę karnawałową klas 1­3.

Natalia


Powiązane artykuły

Wybraliśmy tegorocznych TOPIKÓW

8 lutego w naszej szkole odbył się finał Topików 2010. Kandydaci z wszystkich klas walczyli o tytuł Topika 2010. W tym roku motywem przewodnim szkolnego święta było “królestwo bajkowe”. Od rana na szkolnych korytarzach można […]

Czytaj więcej

Wiosenne starcie pod Nosalem

4 marca 2016 roku, pod Nosalem odbyły się zawody narciarskie naszej szkoły. Długo oczekiwane spotkanie szkolnych narciarzy i snowboardzistów, mimo trudnych warunków pogodowych odbyły się. Organizatorzy postarali się, aby stok był odpowiednio przygotowany do zjazdu.

Czytaj więcej

Fotki z zawodów

Do Zakopanego zawitała wiosna, ale jeszcze niektórzy z nas wspominają zawody narciarskie, które odbyły się dla uczniów naszej szkoły w lutym.  Swoją galerię zdjęć dostarczyli nam właśnie Państwo Motykowie. Zapraszamy do oglądania. (red)

Czytaj więcej
Skip to content