ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncert dla seniorów

2 lutego kilkoro uczniów z naszej szkoły i dwie uczennice PSM odwiedzili Pałac Seniora „Stary Klasztor” w Rokicinach Podhalańskich. Celem wyjazdu był koncert dla mieszkańców domu seniora.

W ramach zaproponowanego programu zagrały dwie uczennice pana Krzysztofa Grońskiego z PSM w Rabce, zaśpiewał chór pani Mirosławy Lubowicz, wystąpił kwartet pana Cezarego Wagnera z Martyną Kasprzycką jako solistką. Zosia Stankiewicz zagrała kolędę na pianinie, co rozpoczęło wspólne kolędowanie z podopiecznymi Domu Seniora. Nasi uczniowie zostali nagrodzeni dużą ilością braw, a po koncercie został zorganizowany poczęstunek dla występujących.

Pałac seniora jest to przedwojenny budynek odkupiony i odnowiony przez państwa Bocianowskich. Nie jest to zwykły Dom Seniora. Jego mieszkańcy mają stałą opiekę, codzienną rehabilitację i zajęcia rekreacyjne.

Dla wszystkich było to bardzo miłe przeżycie i pokazanie,że nasi uczniowie koncertują dla wszystkich i robią to z dużą przyjemnością.

Marysia Michniewska, kl. VI


Powiązane artykuły

Pomagamy idąc do kina

26 stycznia 2017 uczniowie gimnazjum wybrali się do kina „Sokół” na film „Za niebieskimi drzwiami”. Wyjście zorganizowała Pani Karolina Sikorska, ale uczniami podczas wyjścia opiekowały się również Pani Liliana Florek i Pani Beata Podstawska. Dochód […]

Czytaj więcej

Dziąble z czwartej klasy

19.03. 2014 r o godzinie 15:30 w kawiarni zakopiańskiego Teatru Witkacego odbył się spektakl klasy IV z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

Czytaj więcej

Językowe konkursy

13.11.2017r.,15.11.2017r. oraz 17.11.2017 w naszej szkole odbyły się konkursy z języka francuskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Były to konkursy kuratoryjne, które organizowane są w kilku etapach.

Czytaj więcej
Skip to content