ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Każda z klas przygotowuje na ten dzień krótkie przedstawienie swojego kandydata. Występ nie może trwać więcej niż 5 minut. W tym roku zmienił się regulamin – film nie jest dopuszczany do konkursu (możliwy jest jedynie w połączeniu z inną formą występu).

Topiki dzielą się on na dwie części:

– wybory wewnątrzklasowe

– wybory ogólnoszkolne.

Uczniowie do 06.02 mieli obowiązek wybrać i zgłosić jednego kandydata ze swojej klasy.

Dnia 09.02 powinna pojawić się lista kandydatów. Do dnia 24 kwietnia klasy muszą poinformować organizatorów o formie swojego występu. Od dnia 27 kwietnia będzie trwać kampania (plakaty, reklamy itp.).

Alicja Bachleda


Powiązane artykuły

Artyści też sportowcy

W piątek, 8 listopada 2013 roku kilkunastu uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej wzięło udział w XXI Sztafetowym Biegu Niepodległości w Zakopanem. Nasza szkoła do konkurencji wystawiła dwa składy – pierwszy, złożony z uczniów klas szkoły […]

Czytaj więcej

Slam po raz trzeci

Od środy, 5 grudnia rozpoczynają się w naszej szkole warsztaty slamu poetyckiego. Poprowadzą je Wojciech Cichoń i Grzegorz Bruszewski a wezmą w nich udział gimnazjaliści ze szkoły artystycznej, Gimnazjum nr 1 i uczniowie z Zespołu […]

Czytaj więcej

Przyszłość została wylosowana

30 listopada 2018 roku odbyły się szkolne Andrzejki w świetlicy gimnazjum nr 2, zorganizowane przez samorząd szkolny POSA pod kierunkiem pani Pauliny Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej
Skip to content