ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Junior Reporter: Druga klasa u Pana Piórko

W środę, 18.03. 2015 roku klasa druga POSA wyjechała na wycieczkę do Krakowa w celu: przedstawienie „Pan Piórko w ramionach miłości”, warsztaty pantomimy Pana Piórka i muzeum etnograficzne. Podobały mi się warsztaty, jak robiliśmy jajka wielkanocne, nie podobało mi się jak na przedstawieniu pryskali wodą.

Franek Gębik, kl. II

***

W środę kl. 2 szkoły POSA wyjechała do Krakowa, w którym widziała spektakl „Pan Piórko w ramionach miłości” i miała warsztaty teatralne. Widzieli też wystawę w Muzeum Etnograficznym. Najlepsze były warsztaty pantomimy, na których robiliśmy jaja wielkanocne i udawaliśmy miny.

Amadeusz Żarowski, kl. II

***

Uczniowie klasy II POSA, 18 marca 2015 r. pojechali do Teatru Figur w Krakowie. Oglądali w tym teatrze spektakl pod tytułem „Pan Piórko w ramionach miłości”. Po przedstawieniu były warsztaty z pantmimami. Na końcu dla mnie najfajniesze było Muzeum Etnograficzne Poznawaliśmy tam stare budynki i eksponaty.

Martyna Łatak, kl. II

***

Uczniowie klasy Ii pojechali do Teatru Figur w Krakowie 18 marca 2015 roku na spektakl pod tytułem „Pan Piórko w ramionach miłości”. Po spektaklu były warsztaty i robiliśmy tam śmieszne rzeczy, np. wymyślaliśmy, co można robić z szalika. Potem poszliśmy do Muzeum Etnograficznego i widzieliśmy jak dawniej wyglądały domy.

Wiktoria Cygan, kl. II

***

18 marca 2015 roku klasa II pojechała do teatru w Krakowie na spektakl pod tytułem „Pan Piórko i miłosna przygoda”, później II klasa miała warsztaty pantomimy, później II klasa poszła do Muzeum Etnograficznego. Najbardziej podobały mi się warsztaty pantomimy, jak robiliśmy jajka z papieru.

Miłosz Gruszka, kl. II


Powiązane artykuły

Gimnazjaliści poskramiają scenę

6 czerwca 2010 roku na scenie kawiarni Teatru Witkacego w Zakopanem wystąpili gimnazjaliści z naszej szkoły. Każda klasa przygotowała pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora spektakl. Pierwsza gimnazjum zaprezentowała przedstawienie oparte na wierszach dla dzieci Juliana […]

Czytaj więcej

Wieniawski dla nas zabrzmiał

21 września br. w sali koncertowej budynku szkoły muzycznej odbył się koncert skrzypaczki Marii Sławek wraz z akompaniamentem studenta Piotra Różańskiego, którzy w tym roku przystąpili do międzynarodowego konkursu skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego. Słuchaczy (uczniowie […]

Czytaj więcej

Plener Artystyczny Pieniny

W środę 13 maja o godzinie 8:00 klasy 4-6 wyruszyły na trzydniowy plener artystyczny „Trzy korony”.

Czytaj więcej
Skip to content