ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pojechali na IV miejsce

16 maja 2015 roku na Zamku w Suchej Beskidzkiej, nasza szkoła otrzymała nagrodę na zdobycie 4 miejsca w klasyfikacji generalnej szkół województwa małopolskiego, w XXVII LIDZE MOZN BRUGI CUP 2015.

Zawodnicy naszej szkoły, którzy wpłynęli na ten wynik to Hania Zięba, którabzajęła 4 miejsce w klasyfikacji generalnej, Helenka Cukier, która zajęła 1 miejsce w klasyfikacji generalnej, piąte miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Antek Cukier. Swoje punkty dołożyli też Kasjusz Namaczyński i Maja Paluch. To nie jedyne osiągnięcia naszych artystów­ narciarzy. Wysokie miejsca zajęli oni również w klasyfikacji generalnej Zakopiańskiej Ligii Narciarskiej.Tegoroczne zmagania zimowe można uznać za udane. Są one kolejnym dowodem na to, że artyści są dobrzy nie tylko w sztuce!

NataliaPowiązane artykuły

Mistrzowskie felietony

24 marca pan Maciej Pinkwart, założyciel i nauczyciel naszej szkoły obchodził w Willi Kmicic swoje 70 urodziny oraz 50 rocznicę twórczości literackiej.

Czytaj więcej

Udanych wakacji

W piątek, 26 kwietnia odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego.

Czytaj więcej
Skip to content