ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wirtuozka fortepianu

W czwartek 14 maja godzinie o 13.00 w naszej szkole w Sali nr.16 odbył się koncert absolwentki naszej szkoły Anny Gluc.

Przez 3 lata uczyła się ona u Pani Lafarowicz, a przez 6 lat u Pani Anny Kurek. Aktualnie uczęszcza ona do szkoły w Nowej Hucie, lecz utwory, które usłyszeliśmy będą prezentowane także na egzaminach wstępnych do akademii muzycznej. Pierwszym utworem jaki usłyszeliśmy była fuga c-moll Jana Sebastiana Bacha.

Całego koncertu (5 utworów + 2 krótkie przerwy) słuchaliśmy do godziny 14.00.

Alicja

fot. Martyna Kasprzycka


Powiązane artykuły

Klasa V i VI w Krakowie

W minionym tygodniu klasy V i VI Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odwiedziły Kraków. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach sztuki romańskiej, zwiedzali podziemia krakowskiego Rynku Głównego i na zakończenie obejrzeli film w kinie. Wycieczka rozpoczęła się od […]

Czytaj więcej

Spotkanie z Czesławem Podleśnym

Gimnazjaliści Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej spotkali się z artystą rzeźbiarzem Czesławem Podleśnym. Artysta przedstawił uczniom swoją twórczość, opowiedział o tym, czym dla niego jest sztuka, co oznacza być artystą, wspominał o artystycznej podróży do Korei.  […]

Czytaj więcej

POSA na wagarach

21 marca, czyli pierwszy dzień wiosny znany jest także jako dzień wagarowicza. W tym roku uczniowie gimnazjum POSA postanowili wraz z nauczycielami uczcić przyjście wiosny wybierając się na “wagary”. Każda klasa ze swoim wychowawcą na […]

Czytaj więcej
Skip to content