ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

W poszukiwaniu misiów

W zeszłym tygodniu dnia 1 czerwca, na Antałówce odbyła się zabawa plenerowa z okazji dnia dziecka dla uczniów z klas od 4 do 6, którą zorganizowała pani Irena Świerczyńska.

Uczniowie mieli za zadanie odnaleźć 32 miśki które zostały schowane w lesie przez klasę 2 gimnazjum. Młodzież była podzielona na 2-3 osobowe grupy. Każda grupa miała tzw. 3 przepustki które tracili gdy byli za głośno w lesie, musieli również robić zdjęcia każdemu odnalezionemu miśkowi, wygrany został nagrodzony wielkimi oklaskami. Gdy zabawa się zakończyła uczniowie grali w piłkę bawili się i jedli kiełbasy. Następnie pani Aleksandra Kozłowska wraz z panią Ireną Świerczyńską opowiadały uczniom o Tatrach. Zabawa była bardzo udana i wszyscy się świetnie bawili.

Martyna Kasprzycka


Powiązane artykuły

Szymanowskie starcie

Do 9 marca w naszej szkole odbywał się pierwszy etap (eliminacje) konkursu wiedzy o życiu i twórczości Karola Szymanowskiego, w którym obowiązkowo brali udział uczniowie szóstej klasy oraz fakultet muzyczny z gimnazjum.

Czytaj więcej

„Żyli wśród nas”

25 listopada na koncert do Nowego Targu, wyjechała szkolna grupa wokalna,fakultetu muzycznego. Koncert był częścią kolejnego już spotkania „Żyli wśród nas – odkrywanie historii ludności żydowskiej Podhala” organizowanego w Podhalańskiej Wyższej Szkole Zawodowej.

Czytaj więcej

Niepodległość z pieśnią na ustach

Jak co roku, 11 listopada cała Polska obchodzi święto odzyskania niepodległości. Nasza szkoła zawsze świętuje angażując w to uczniów wszystkich klas. Podczas wspólnego spotkania, które odbyło się 10 listopada, w sali koncertowej, każda klasa śpiewała […]

Czytaj więcej
Skip to content