ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Jesień w muzyce

22 października, w sali koncertowej naszej szkoły odbył się „Koncert jesienny” w wykonaniu uczniów klasy fletu, klarnetu, akordeonu i gitary oraz szkolnego zespołu wokalnego. Koncert prowadziła pani Mirosława Lubowicz, która także była organizatorem koncertu.

W koncercie występowali uczniowie z klasy 4, 5, 6 oraz gimnazjum, a także uczniowie ze szkoły popołudniowej. W wykonaniu chóru usłyszeliśmy utwory takie jak: „Jesień w górach” – Mróz/ M. Turowska, „Od Turbacza wieje wiatr” – Mróz, „Lato z ptakami odchodzi” – Cichocki/J. Rutkowski, „Kołysanka” – J. Brahms. Na scenie pojawili się soliści i duety. Wykonawcom podczas występu akompaniowali: p. Sabina Zwijacz – Kozica, p. Mirosława Lubowicz, p. Stanisław Lubowicz.

Koncert przyniósł wiele wrażeń, a jego temat obrazował piękną i barwną jesień za oknem.

Ola Dziedzina


Powiązane artykuły

W rytmach afrykańskich – wspomnienia z pleneru klasy IV

Przedstawiamy kolejne wspomnienia z naszego pobytu w Jarosławcu na plenerze artystycznym. Tym razem o wydarzeniach, które najmilej wspomina klasa IV.

Czytaj więcej

Święta przed świętami

17 grudnia w naszej szkole odbyły się trzy wigilię klasowe.

Czytaj więcej

Kasia do boju!

Kasia Pilarska z klasy IX została przewodniczącą samorządu szkolnego w roku 2013/2014 w POSA. Jej współpracownikami zostali: Maja Paluch kl. II, Oskar Czapliński kl. III, Kasia Snakowska kl. IV, Miłosz Marcisz kl. V, Sabina Kowalczyk […]

Czytaj więcej
Skip to content