ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Halloween vs. Santa Party

29 października w naszej szkole oprócz Halloween odbyła się też impreza Santa Party, czyli alternatywna zabawa religijna, na której uczniowie przebierali się za świętych. Organizatorkami były pani Liliana Florek i pani Barbara Łętowska.

Santa Party, zamiast tradycyjnego już Halloween, wybrała zdecydowana mniejszość uczniów. Pojawiło się na niej kilkanaścioro uczniów szkoły podstawowej i nieliczni gimnazjaliści.

Na początku imprezy dzieci opowiadały o świętych, za których się przebrały, następnie uczestniczyły w grze terenowej rozgrywającej się w Białym Domu. Na koniec wykonały plakat ze świętymi. Całej zabawie towarzyszyły śpiewane razem piosenki religijne.

Aga


Powiązane artykuły

POWRÓT Z PLENERU ARTYSTYCZNEGO W DŹWIRZYNIE

Przyjazd uczniów z pleneru w Dźwirzynie do Zakopanego planowany jest o godzinie 8.00 w sobotę, 17.09. 2011 roku (wyjazd z Dźwirzyna o godz. 17.00 w piątek, 16.09.2011)

Czytaj więcej

Zmiany w szkolnej kuchni

Do powakacyjnych niespodzianek w naszej szkole należą także zmiany w szkolnej stołówce. Wieść o tym, że pracująca do tej pory pani Zosia zrezygnowała z pracy, a na jej miejsce weszła pani Jadwiga rozeszła się po […]

Czytaj więcej

Ogólnopolski sukces filmowy

Konrad Jonek i Aleksandra Chrobak z III klasy naszego gimnazjum zdobyli II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Filmu Dokumentalnego pt. „Świat wokół mnie”. Tak jury konkursu oceniło przygotowany przez nich film pt. „Deska – opcja […]

Czytaj więcej
Skip to content