ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Święto duchów

29 października, w naszej szkole, odbyło się Halloween organizowane przez klasę 3 gimnazjum, panią Karolinę Sikorską i panią Magdalenę Łukasik. Podczas zabawy odbyły się różnego rodzaju tematyczne konkursy, między innymi na najciekawsze przebranie.

W kostiumowym konkursie nagrodzono:

W kategorii 1-3: Dalilę Harasimowicz

W kategorii 4-6: Szczepana Mendoń i Franka Kudasika

W kategorii klas gimnazjalnych: Bronka Gębika.

Uczestnicy mogli wystartować też w zabawach, takich jak wyławianie jabłek z wody, quizie na odgadnięcie filmu z wyświetlanego na projektorze jego fragmentu i losowaniu zadań z nawiedzonego kapelusza. Można też było zobaczyć występ klasy 1 gimnazjum przedstawiający historię zwyczaju Halloween. Prowadzącymi imprezę były Marysia Buńda i Martyna Kasprzycka z klasy 3 gimnazjum

Aga


Powiązane artykuły

O plenerze przed poplenerowym pokazem. Klasa V.

Plener artystyczny w Łukęcinie już za naszymi uczniami. Pokaz efektów pracy podczas nadmorskich zajęć przed nami. Jak zapamiętali wrześniowy pobyt nad Bałtykiem uczniowie? Klasa V:

Czytaj więcej

Nosal pełen artystów

05.03 2014 r. na narciarskim stoku Nosalu w Zakopanem odbyły się coroczne zawody Artystów na nartach i snowboardzie z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. W konkurencjach mogli startować nie tylko uczniowie, ale i ich rodzice. Na […]

Czytaj więcej

Z wizytą w warzywniaku

Na jednej z lekcji biologii ławki w klasie drugiej gimnazjum zamieniły się w urodzajne i kolorowe stragany owocowo-warzywne . Uczniowie tworzyli projekty na temat ,,Owoce i Warzywa Świata” w formie plakatów i map trójwymiarowych, gier […]

Czytaj więcej
Skip to content