ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powołani do aktorstwa

Uczniowie naszej szkoły są wszechstronnie uzdolnieni, a ostatnio mieli okazję pokazać swoje zamiłowanie do aktorstwa.  6 listopada gimnazjaliści z VIII i IX klasy  uczestniczyli w  castingu do filmu „Powrót” w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego.

O godzinie 8 rano wszyscy chętni zebrali się przed salą lustrzaną w budynku szkoły muzycznej, aby zaprezentować swoje umiejętności. Przed wejściem na przesłuchanie, gimnazjaliści dostali specjalną kartę castingową, na której musieli podać informacje, takie jak kolor włosów, wzrost, waga itd.

Uczestnicy, pomimo lekkiego stresu i niewiedzy, co ich czeka, byli zadowoleni z efektów. Reżyserem castingu była pani Luiza Janeczek – Miklaszewska, która oznajmiła, że z naszej szkoły rolę prawdopodobnie dostaną dwie osoby (jedna dziewczyna i jeden chłopak).  O tym, kto to będzie, dowiemy się pod koniec stycznia 2016 roku.

Szymon


Powiązane artykuły

Karnawał czas zacząć!

W piątek, 24 stycznia 2014r. o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert w wykonaniu uczniów klasy I POSA. Zgodnie ze szkolną tradycją „pierwszaki” zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne w strojach karnawałowych. Po koncercie […]

Czytaj więcej

Audycja skrzypcowa

23 lutego na szkolnej scenie zaprezentowali się skrzypkowie z klasy VII i VIII z naszej szkoły. 

Czytaj więcej

Moja bajka na angielskim

9 grudnia 2018 roku, o godzinie 9.00, w szkolnej świetlicy, odbył się w ramach lekcji angielskiego, występ teatralny klasy 8 POSA dla uczniów Gimnazjum nr.2.

Czytaj więcej
Skip to content