ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Jak ryby w wodzie. Cztery złota

Cztery złote medale zdobyły uczennice naszej szkoły podczas międzyszkolnych zawodów pływackich, które odbyły się 18 i 19 listopada w zakopiańskim Centralnym Ośrodku Sportu.

W zawodach wzięło udział osiemnaście osób z naszej podstawówki i pięć z gimnazjum. 18 listopada walczyli zawodnicy z klas podstawowych, a 19 z klas gimnazjalnych. Gimnazjaliści płynęli 50 m, a młodsi 25 m. Nasze pływaczki okazały się niepokonane. Wiktoria Cygan, Nikoletta Cygan, Zofia Stankiewicz i Natalia Paluch zwyciężyły w swoich kategoriach zdobywając złoto. Braliśmy też udział w wyścigu sztafet zajmując czwarte miejsce.

Podsumowując, najlepsze pozycje z naszej szkoły zajęli:

– Dziewczęta rocznik 2007 i młodsze; Wiktoria Cygan, która zajęła 1 miejsce,

– Chłopcy rocznik 2007 i młodsi: Franciszek Suchowian, który zajął 12 miejsce,

– Dziewczęta rocznik 2005-2006 stylem klasycznym: Karolina Zawiła, która zajęła 4 miejsce,

– Chłopcy rocznik 2005-2006: Antoni Cukier, który zajął 6 miejsce,

– Dziewczęta rocznik 2005-2006: Nikoletta Cygan, która zajęła 1 miejsce,

– Dziewczęta rocznik 2003-2004: Apolonia Lichaczewska, która zajęła 9 miejsce,

– Dziewczęta rocznik 2003-2004 stylem klasycznym: Zofia Stankiewicz, która zajęła 1 miejsce,

– Chłopcy rocznik 2003-2005: Szczepan Mędoń, który zajął 8 miejsce,

– Chłopcy rocznik 2000 i młodsi: Jan Łojas, który zajął 14 miejsce,

– Dziewczęta rocznik 2000 i młodsze, stylem klasycznym: Natalia Paluch, która zajęła 1 miejsce,

– Dziewczęta rocznik 2000 i młodsze: Mira Fecko, która zajęła 2 miejsce,

– W sztafecie płynęli Natalia Paluch, Mira Fecko, Klaudia Wiśniowska i Jan Łojas, a zajęli 4 miejsce.

Ola Banak


Powiązane artykuły

A co Ty tam robisz?

W imieniu pana Jacka Hołego, naszego nauczyciela rysunku i malarstwa zapraszamy na finisaż wystawy, w której bierze udział. Wśród wystawiających artystów znajdziemy  także naszych absolwentów. Poniżej zaproszenie organizatorów wydarzenia.

Czytaj więcej

Dojrzeć swoją małą ojczyznę

Od środy nasza szkoła weźmie udział w projekcie pod hasłem „Dojrzeć swoją małą ojczyznę”, który jest współfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach projektu „Kultura – interwencje 2019”. W ramach warsztatów zaplanowano zajęcia z malarstwa […]

Czytaj więcej

Wernisaż poplenerowy. „Czas” minął, lecz pozostaną wspomnienia

28. października w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji popularnie nazywanego „TTA” w Zakopanem odbył się długo oczekiwany przez rodziców i uczniów poplenerowy wernisaż. Przedstawione na nim zostały owoce pracy plenerowej wszystkich uczniów szkoły. Prawie od początku […]

Czytaj więcej
Skip to content