ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Podróżnicy

26 listopada klasa IX wybrała się na dwudniową wycieczkę do Krakowa. Pierwszego dnia zwiedzali muzeum sztuki współczesnej MOCAK, następnie udali się do Ośrodka Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, a po dokształceniu się poszli na rynek krakowski, gdzie mieli czas dla siebie.

Kolejny dzień zaowocował pobytem w Bunkrze Sztuki na wystawie Worldpress Photo i Muzeum Narodowym. Przedostatnim punktem wycieczki był spektakl teatralny pod tytułem “Mayday”, który obejrzeli w teatrze Bagatela. Zwieńczeniem wycieczki był pobyt w Galerii Krakowskiej. Uczniowie do Zakopanego przyjechali w piątek późnym wieczorem ale mimo to byli zadowoleni z wycieczki.

SzymonPowiązane artykuły

Przyroda w obiektywie nagrodzona

Ewelina Szymusiak z klasy 2 gimnazjum zajęła 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Przyroda w obiektywie”,w którym udział wzięli uczniowie z klas gimnazjalnych POSA w Zakopanem.

Czytaj więcej

Nasze rozmowy: Ratujmy Zakopane z agonii

rozmowa z Łukaszem Filipowiczem, inicjatorem stowarzyszenia „Made in Zakopane”

Czytaj więcej

Konkurs talentów

30 kwietnia odbyły się Talenty Małopolski – dwuetapowy konkurs, który wyłania najlepsze talenty w województwie małopolskim. Naszą szkołę reprezentowała klasa VI.

Czytaj więcej
Skip to content