ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nie do pokonania

Uczniowie naszej szkoły są nie do pokonania! Bronek Gębik, Klaudia Wiśniowska i Adrian Wiśniowski wywalczyli pierwsze miejsca na III Amatorskich Zawodach o Mistrzostwo Zakopanego w Badmintonie, które odbyły się 11.12.15 w gimnazjum Nr 2.

W zawodach wzięło udział łącznie 17 osób. Brały one udział w czterech kategoriach: dziewczynki- podstawówka, chłopcy- podstawówka, dziewczynki- gimnazjum i chłopcy gimnazjum. Naszym uczniom udało się zająć pierwsze miejsca w trzech z czterech kategorii, Bronek Gębik- chłopcy gimnzajum, Klaudia Wiśniowska- dziewczęta gimnazjum, Adrianna Wiśniowksi-chłopcy podstawówka. Uczniowie nasze szkoły wykazali się ogromną frekwencją na tych zawodach, ponieważ była ich zdecydowana większość, z 17 zawodników 13 było z naszej szkoły! Organizatorem zawodów była AMA(Akademia Młodego Artysty) oraz wuefista z naszej szkoły Pan Krzysztof Wiśniowski.

Ola Banak


Powiązane artykuły

Matematyczni goście na scenie naszej szkoły

21 września 2021r. o godzinie 15.30 odbył się w naszej szkole koncert „Sztuka i Komercja na Estradzie, w Salonie, w Domu”.

Czytaj więcej

Konkurs szkolnych poetów – czas zgłosić swoje prace

Do 4 marca nauczyciele literatury (pan Maciej Pinkwart i pan Bartłomiej Piotrowski) przyjmują wiersze, które można zgłaszać do corocznego szkolnego konkursu poetyckiego. Poniżej regulamin konkursu. KONKURS POETYCKI PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA ARTYSTYCZNA W ZAKOPANEM REGULAMIN – […]

Czytaj więcej

Zabawy na gazetach

Gdzie dzieci z klas podstawowych 1-3 podziały się 15 stycznia? Otóż zagrały one koncert w szkolnej auli, a następnie przeniosły się piętro niżej gdzie w sali nr 10 bawiły się na balu karnawałowym zorganizowanym przez […]

Czytaj więcej
Skip to content