ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zagrali dla Mikołaja

7 grudnia 2015 roku o godzinie 11:30 uczniowie klasy 1 podstawowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zagrali swój pierwszy koncert. Wystąpili dla rodziców i dla … Świętego Mikołaja.

Każdego roku nasi najmniejsi uczniowie prezentują swoje umiejętności gry na instrumentach na mikołajkowym koncercie. Na początku pierwszoklasiści przywitali swojego najważniejszego gościa piosenką „Święty Mikołaju” przygotowaną pod kierunkiem pani Jadwigi Barańskiej – Rożak, nauczycielki rytmiki i muzyki w klasach I – III. Następnie artyści po kolei prezentowali się na scenie. Nowością, zaprezentowaną po raz pierwszy na Mikołajowym muzycznym spotkaniu występ baletowy do muzyki Piotra Czajkowskiego „Mikołajowa orkiestra” rownież przygotowany przez Panią Jadwigę Barańską – Różak. Na koniec koncertu Mikołaj za dobre zachowanie w ciągu całego roku wręczył wszystkim dzieciom oraz ich wychowawcom prezenty.

Ola DziedzinaPowiązane artykuły

GRAJMY W DUETACH I TERCETACH!

3 maja w Sali Koncertowej naszej szkoły odbył się coroczny konkurs muzyczny ,,Wspólne Muzykowanie 2016”, w którym udział wzięli uczniowie POSA oraz PSM, łącząc się w duety, tercety i kwartety. Organizatorem konkursu był Pan Jan […]

Czytaj więcej

Dla marszałka Piłsudskiego

10 listopada nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Sztafetowym Biegu Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego. Sztafeta z podstawówki zajęła ósme miejsce, a grupa z gimnazjum szóste.

Czytaj więcej

Ostatnie egzaminy

14 czerwca uczniowe klas ósmych i trzecich gimnazjum poznają wyniki egzaminów, które odbyły się w kwietniu.

Czytaj więcej
Skip to content