ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Szalone Tańce

„Choć nie było wielu osób, to zabawa i tak była świetna!”- tak mówi uczennica klasy 2 gimnazjum Magdalena Smolińska, o dyskotece, która odbyła się 14 stycznia w naszej szkole.

Zabawa zaczęła się już o godzinie 18. Wtedy bawiły się klasy 4-6, natomiast od 19.30- 21 salę nr 10 opanowali gimnazjaliści. Dyskoteka została zorganizowana przez samorząd szkolny, z pomocą Pani Ireny Świerczyńskiej i Pani Justyny Jasiorkowskiej. Naszymi uczniami opiekowali się ich wychowawcy oraz Pani Liliana Florek i Pani Lidia Rosińska. Dj’ami zostali Jan Kudasik z klasy 3 gim i Klimek Bachleda z tej samej klasy. Repertuar, który wybrali był bardzo zróżnicowany (zaczynając od disco- polo, a kończąc na muzyce elektronicznej). Podczas dyskoteki klas 4-6, niektórych ciężko było zaciągnąć do tańca, jednak temu zaradzili Magdalena Smolińska z klasy 2 gim i Bronek Gębik z klasy 3 gim, którzy zostali wodzirejami. W ich wykonaniu mogliśmy zobaczyć karaoke oraz grupowe tańce. Gimnazjaliści już nie potrzebowali ich pomocy, sami się świetnie bawili, tańcząc bez przerwy, przez prawie półtorej godziny. Podczas, niektórych piosenek do tańca dołączyli nawet nauczyciele! Mimo tego, że frekwencja nie była największa to zabawę można uznać za udaną.

Ola Banak


Powiązane artykuły

Z turystyką Tatr za pan brat

30 września odbyła się wycieczka klasy 6 na Halę Gąsienicową przez Kasprowy Wierch. Wyjście odbyło się w ramach zajęć dla klas 4 – 6 organizowanych przez Tatrzański Park Narodowy.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt!

Życzymy Świąt wypełnionych radością i spokojem, pogody ducha i pomyślności. Obyśmy w nadchodzącym Nowym Roku zapomnieli słowa „zdalna” i „obostrzenia”. Wraz z życzeniami przesyłamy fotograficzne kartki świąteczne, które przygotowali (techniką „malowania światłem”) uczniowie z Fakultetu […]

Czytaj więcej

Z wizytą w Warszawskiej Szkole Filmowej

19 marca fakultet literacki z 3 gimnazjum i dwie dziewczyny z fakultetu literackiego z 2 gimnazjum z panią Ewą Czerwieniec uczestniczyli w warsztatach filmowych w Wyższej Szkole Filmowej w Warszawie. Finałem kursu było nakręcenie filmu […]

Czytaj więcej
Skip to content