ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Na miejsca, gotów, start!

4.02.2016r. o 12:00 w COS-ie odbyły się zawody sztafet łyżwiarskich. Brali w nich też udział uczniowie z naszej szkoły zdobywając trzecie miejsce.

W zawodach brać mogli udział 4 uczniowie i 4 uczennice z podstawówki i gimnazjum, którzy reprezentowali swoją szkołę. Każdy uczeń z podstawówki musiał przejechać 200 m (pół okrążenia), a gimnazjalista 400 m (całe okrążenie). Z POSY udział wzięli uczniowie: Maksymilian Rzepka, Antoni Cukier, Oskar Czapliński oraz Adrian Wiśniowski, którzy zdobyli trzecie miejsce i dziewczyny: Hanna Brzosko, Patrycja Sobańska, Paulina Mróz, Helena Cukier, które zajęły dziewiąte miejsce.

Paulina Mróz, kl. V


Powiązane artykuły

Laury dla najlepszych poetów

W piątek, 28 marca 2014 r. w auli naszej szkoły odbyła się Gala Poezji. Zwycięzcami tegorocznego konkursu zostali: Mikołaj Motyka, Antonina Kudasik oraz Kacper Hubicki.

Czytaj więcej

Cała POSA na ALOHA!

Kampania wyborcza kandydatów z poszczególnych klas na tegoroczne TOPIKI ruszyła! Konkurs odbędzie się w czwartek 28 maja, o godzinie 9.00 w sali koncertowej w szkole muzycznej. Pierwotnie miał odbyć się dzień wcześniej, ale ze względu […]

Czytaj więcej

Świąteczny koncert

20 grudnia 2010 roku o godzinie 18.00 rozpoczął się w naszej szkole koncert świąteczny. Był on zorganizowany przez panią Mirosławę Lubowicz, która akompaniowała na fortepianie śpiewającym uczniom, czyli młodzieży z gimnazjum POSA, absolwentom szkoły, młodzieży […]

Czytaj więcej
Skip to content