ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zabawy na gazetach

Gdzie dzieci z klas podstawowych 1-3 podziały się 15 stycznia? Otóż zagrały one koncert w szkolnej auli, a następnie przeniosły się piętro niżej gdzie w sali nr 10 bawiły się na balu karnawałowym zorganizowanym przez samorząd uczniowski oraz panie Justynę Jasiorkowską i Annę Maciejewską.

Podczas zabawy dzieci  uczestniczyły w konkursach na najlepszy strój, w którym najlepiej zaprezentował się Maks Bienias z klasy 1, na najlepszy taniec, w którym najlepszy okazał się Mieszko Serwatowicz również z klasy 1 oraz na króla i królową balu – tu zwyciężyli Miłosz Gruszka (kl. III) i Helenka Gąsienica (kl. I).

Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców POSA. Przy zabawach, takich jak taniec na gazecie, gorące krzesła oraz zgadywanie piosenek z bajek pomagały uczennice klasy 2 gimnazjum, natomiast sprzętem nagłaśniającym zajęli się uczniowie z 2 i 3 gimnazjum. Po balu, który można uznać za miłe zakończenie pierwszego semestru dzieci udały się do domu i mogły cieszyć się feriami.

Aga

Fot. Ola Banak


Powiązane artykuły

Barwny korowód i nagrody dla najlepszych poetów

Kinga Dusik i Justyna Sikora zostały zwyciężczyniami Wielkiego Szkolnego Konkursu Poetyckiego. Wręczenie nagród odbyło się podczas finału POEZOPOSANALIÓW. 30 i 31 marca odbyły się w Zakopanem pierwsze POEZOPOSANALIA, czyli festiwal Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w […]

Czytaj więcej

Zaproszenie na Finał Konkursu Poetyckiego Liryczna POSA

Serdecznie zapraszamy na Wielki Finał Szkolnego Konkursu Poetyckiego Liryczna POSA, który odbędzie się 29 maja 2019 o godzinie 11:00 w Sali Koncertowej w ZPSA. 

Czytaj więcej

Gimnazjum wita swoich nowych nauczycieli

W tym roku z wielkim żalem na rok pożegnaliśmy panią Irenę Świerczyńską, wspaniałą nauczycielkę historii, wiedzy o społeczeństwie oraz etyki. Na jej miejsce przyszła pani Magdalena Gąsienica Kuchta, która zajmie się edukacją historyczną. Jest to […]

Czytaj więcej
Skip to content