ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Najmłodsi z Drugiej w Glorii

13 – 14 stycznia w szkole podstawowej nr. 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem odbył się konkurs jasełek „Gloria” 2016, podczas którego uczniowie naszej szkoły zajęli trzecie miejsce.

Tegoroczne przedstawienie zostało wyreżyserowane przez panią Lilianę Florek i przedstawione przez klasę drugą podstawówki. Przed konkursem przedstawienie było prezentowane 22 grudnia w naszej szkole, w sali koncertowej. Była to opowieść o poszukiwaniu kandydatki na Marię przez górala, Franka, który trafił do nieba zkilkoma aniołami. W rolę Franka wcielił się Franek Suchowian, w Józefa – Mateusz Walkosz, a w rolę Marii – Wiktoria Buńda.

Gra aktorska była bardzo profesjonalna, co potwierdziło wyróżnienie za perfekcyjne mówienie gwarą góralską, które otrzymał Franek Suchowian.

Tegoroczną edycję „Glorii” wygrała Szkoła Podstawowa nr.9 im. J. Kasprowicza w Zakopanem.

Marfi i Ania


Powiązane artykuły

Zapraszamy na finał slamu poetyckiego

Zapraszamy gorąco wszystkich na finał warsztatów slamu poetyckiego, który odbędzie się w piątek, 4 grudnia 2015 r. o godz. 17 w sali koncertowej naszej szkoły. W finale wystąpią gimnazjaliści z POSA.

Czytaj więcej

Najlepsi w chwytaniu jesieni

Szkolny Konkurs fotograficzny dla uczniów klas I-IV „Chwytaj jesień” rozstrzygnięty. Znamy laureatów! W konkursie zostały nagrodzone najlepsze zdjęcia i zestawy 3 zdjęć. Najlepsze zdjęcie: I miejsce: Mikołaj Hełmecki, kl II II miejsce: Hanna Kublicka, kl. […]

Czytaj więcej

Zapraszamy na finał slamu poetyckiego

Od 7 do 10 grudnia w naszej szkole odbywją się warsztaty slamu poetyckiego. Wezmą w nich udział wszyscy gimnazjaliści z POSA oraz gościnnie uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. O. Balzera w Zakopanem i Gimnazjum […]

Czytaj więcej
Skip to content