ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Miss and Mister Underwater

Ruszyły przygotowania ,,Topików”- corocznego konkursu na najpopularniejszą osobę w szkole. Organizatorami zabawy jest klasa IX, a tematem Topików w tym roku został ,,Podwodny świat”.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:

klasy 1-3 ,,Piranie”

klasy 4-6 ,,Delfiny”

klasy 7-9 ,,Rekiny”

Topiki dzielą się na wybory wewnętrznoklasowe, w których każda klasa wybiera swojego kandydata oraz na ogólnoszkolne, w których prezentuje go ona w jak najbardziej atrakcyjny i ciekawy sposób.

Wielki Finał odbędzie się 25 maja w sali koncertowej naszej szkoły. Każda klasa zobowiązana jest w ten czas przygotować występ artystyczny, który nie może trwać dłużej niż 5 minut, inaczej organizatorzy konkursu mogą przerwać przedstawienie. Od poprzedniego roku Topiki zaczęły nie przyjmować występu złożonego z samego filmu przygotowanego przez klasę. Może ona jednak uwzględnić film w popisie, lecz musi być on połączony z występem na żywo. Jako nagrodę wygrana klasa otrzyma statuetkę, dyplom oraz nagrody ufundowane przez radę rodziców POSA.

Poza głównymi atrakcjami jakimi będą oczywiście występy poszczególnych klas, przewidziane są też quizy i zabawy, a nawet konkurs na najlepiej przebraną klasę, jednak pojawia się tu warunek iż każdy z członków danej klasy musi być przebrany.

Najpewniej, jak co roku formy występów będą różne i kreatywne, zważając na co, już nie możemy doczekać się odległego Wielkiego Finału Topików.

Aga


Powiązane artykuły

Poetycka nutka wiosny, czyli Wielka Gala Poezji 2015!

27 marca, o godzinie 12.12 w sali koncertowej odbędzie się kolejna już edycja Wielkiej Gali Poezji. W tym roku zasady tego literackiego święta naszej szkoły trochę uległy zmianie.

Czytaj więcej

Nosal pełen artystów

05.03 2014 r. na narciarskim stoku Nosalu w Zakopanem odbyły się coroczne zawody Artystów na nartach i snowboardzie z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. W konkurencjach mogli startować nie tylko uczniowie, ale i ich rodzice. Na […]

Czytaj więcej

Iglaki w zeszytach

16.06.15 klasa pierwsza gimnazjum w ramach lekcji biologii wzięła udział w zajęciach praktycznych. Tematem tych zajęć były Drzewa iglaste. Celem lekcji było nauczenie się rozpoznawania danych gatunków drzew. Każdy z uczniów miał przynieść gałązki wybranych […]

Czytaj więcej
Skip to content