ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Czy w muzeum wszystko wolno?

12 kwietnia klasy 2, 3 i 5 pojechały na wycieczkę do Warszawy. Jako opiekunki pojechały z nimi Pani Justyna Jasiorkowska, Pani Magda Łukasik i Pani Katarzyna Rogowska.


W programie było odwiedzenie planetarium znajdującego się w Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie mogli oglądać jak wygląda nasz układ słoneczny. Następnie zrobili sobie mały spacer po starym mieście. Nocleg spędzili w Hostelu Pufa. Kolejnego dnia nasi najmłodsi zwiedzili Centrum Nauki Kopernik, gdzie przeprowadzali różne doświadczenia. Dowiedzieli się również wielu ciekawych rzeczy o ciele człowieka i otaczającym nas świecie. Po obiedzie w pobliskiej restauracji wjechali na taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki tzw. „trzydziestkę”. Kolejnym punktem ich wycieczki było Muzeum Narodowe i wystawa „W muzeum wszystko wolno’’. Kulminacyjnym punktem wyjazdu był spektakl pt „Piotruś Pan” w Teatrze Muzycznym Buffo. Po spektaklu uczniowie musieli wracać do Zakopanego, w którym znaleźli się o godzinie 4 rano. Z powodu późnego powrotu czwartek (14 kwietnia) stał się dla nich dodatkowym dniem wolnym.

Ola Banak

Fot. Paulina Mróz, Joanna Czubernat


Powiązane artykuły

POSA PŁYWA

28 i 29 listopada w Centralnym Ośrodku Sportowym w Zakopanem odbyły się pływackie międzyszkolne zawody. Nasza szkoła wystawiła ok.30 zawodników ze szkoły podstawowej i gimnazjum. W każdej grupie wiekowej odnotowaliśmy spore sukcesy.

Czytaj więcej

Korona ziemi zdobyta

22.04.14 klasa 4, 5 i 6 z wychowawcami odbyła zajęcia edukacyjne w Centrum Górskim Korona Ziemi. Celem zajęć było przedstawienie zagadnień z dziedziny geografii, geologii, etnografii a przede wszystkim turystyki wysokogórskiej z naciskiem na dokonania […]

Czytaj więcej

Każdy Święty chodzi uśmiechnięty

31.10.2017r. odbył się bal świętych organizowany przez panią Lilianę Florek.

Czytaj więcej
Skip to content