ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

A co Ty tam robisz?

W imieniu pana Jacka Hołego, naszego nauczyciela rysunku i malarstwa zapraszamy na finisaż wystawy, w której bierze udział. Wśród wystawiających artystów znajdziemy  także naszych absolwentów. Poniżej zaproszenie organizatorów wydarzenia.

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do wzięcia udziału w oficjalnym Finisażu,  zakończeniu międzynarodowego cyklu wystaw <<A Co Ty Tam Robisz?>>, który odbył się na początku kwietnia w Zakopanem.
Będzie to ostatnia okazja by przyjrzeć się obiektom które pojawiły się na Festiwalu.Wśród nich znajdziecie Państwo malarstwo, rzeźbę, grafikę, wyjątkowe fotografie oraz unikatowe wyroby biżuteryjne.
Kolejna odsłona współpracy niemieckiego Projektu Ins-blaue oraz formacji Otwarta z Zakopanego już w maju w Krakowie przy Sławkowskiej.
Wszystko to w nowej odsłonie zaprezentujemy 2 maja o 18:00, pod adresem Krupówki 4a –  w Galerii Iluminatis oraz kawiarni/galerii STRH. Podczas wspólnego wieczoru, przy lampce dobrego wina/ filiżance pysznej kawy będzie można obejrzeć wystawę, pokaz wideo, spotkać się i porozmawiać z artystami oraz posłuchać koncertu.
Kontakt w sprawie dzieł, przed oraz w czasie Finisażu w Galerii Iluminatis.

Artyści Biorący udział w wystawie: Krzysztof Burdzy,Maria Cukier, Jędrzej Dobrowolski,Jacek Hoły, Edyta Hul, Rafał Jabłoński- Zelek, Urszula Kozak, Jan Krzysztof Jr., Paulina Siedlarz, Maksymilian Podleśny, Maciek Rzankowski, Przemysław Wańczyk, Radomił Poziom Gomółka, Miriam Bathe, Hakan Eren, Ursula Gao-Landers, Dorota Feicht, Mario Leckzut, Ute, Lennartz-Lembeck, Tobi Loehde, Tim Loehde, Ida Schile, Eva Zimmerbeutelt, Philip Weiger,Katja Wicker
Serdecznie Zapraszamy!

Formacja OTWARTA
Organizator Festiwalu Wild Art Weekend w Zakopanem
www.zakopanewildart.pl


Powiązane artykuły

Wieczór poetycki

25 kwietnia o godzinie siedemnastej w sali koncertowej naszej szkoły, odbyła się Gala Poezji.  Podczas wieczoru poetyckiego poznaliśmy laureatów konkursu poetyckiego. W grupie klas IV-VI zwycięzcą został Kacper Hełmecki z klasy V a w grupie […]

Czytaj więcej

Poetycka nutka wiosny, czyli Wielka Gala Poezji 2015!

27 marca, o godzinie 12.12 w sali koncertowej odbędzie się kolejna już edycja Wielkiej Gali Poezji. W tym roku zasady tego literackiego święta naszej szkoły trochę uległy zmianie.

Czytaj więcej

Góra owoców

23 września klasa IV razem z panią Renatą Mrowcą poszła do Galerii im. Władysława Hasiora na wystawę poświęconą reklamie pt. „Góra owoców”. Prezentacja przyjechała do Zakopanego z górzystego regionu we Włoszech. W galerii przygotowano ekspozycję, […]

Czytaj więcej
Skip to content