ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Prace z szuflady

2 maja, w galerii Iluminatis, przy Krupówkach w Zakopanem odbył się finisaż międzynarodowej wystawy „A Co Ty Tam Robisz?”, w której udział wziął nasz nauczyciel rysunku i malarstwa, Pan Jacek Hoły oraz kilku absolwentów naszej szkoły.

Na finisażu została zgromadzona większość prac, zaprezentowanych podczas cyklu wystaw. Można było podziwiać rzeźby, obrazy, fotografię, grafikę, ręcznie robioną biżuterię oraz pokazy wideo. Była także możliwość porozmawiania i podyskutowania z autorami dzieł. Po wystawie w kawiarni STRH odbył się koncert Gypsy &The Acid Queen, na który zaproszeni byli wszyscy oglądający wystawę.

Wystawa na pewno dodała mi odrobinę pewności siebie. Pokazała że dawni znajomi mogą nagle okazać się przyjaciółmi, że nie wolno chować swoich prac „do szuflady” – powiedział nam pan Jacek Hoły. – Nad swoim rozwojem pracować trzeba bez przerwy a konfrontacja z publicznością jest najcenniejszą nauką. Zapomniałem też, jakim wspaniałym miastem jest Zakopane – podsumował Pan Jacek mówiąc o swoich doświadczeniach związanych z całym cyklem wystaw.

tekst Ola Banak

fot. Jacek Hoły


Powiązane artykuły

Złote Jantary. Zapraszamy na przegląd filmowy

W piątek, 14 grudnia, o godz. 16.30 zapraszamy na filmowe popołudnie do sali kinowej w Gimnazjum nr 1. Będzie to sentymentalne spotkanie z filmami, które nakręcili uczniowie naszej szkoły na plenerach w Jantarze. Zobaczymy materiały […]

Czytaj więcej

Pixar i Concert- wydarzenie multimedialne

W piątek 30 maja 2014 r. o godz. 8:00 klasy: pierwsza, druga i trzecia szkoły podstawowej wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Justyną Jasiorkowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Katarzyną Rogowską, wyruszyły na multimedialny koncert do […]

Czytaj więcej

Coroczna tradycja – Bal Karnawałowy

W piątek, 30 stycznia o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły, odbył się koncert w wykonaniu klasy I POSA. Pierwszaki pokazały swoje umiejętności muzyczne w karnawałowych przebraniach. Następnie, klasy od I do III wybrały […]

Czytaj więcej
Skip to content