ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Podwodne szaleństwo

Tytuł „piranii” w szkolnym konkursie TOPIKI, czyli w wyborach na najpopularniejszego ucznia zdobyła Lidia Król z klasy III , „delfinem” został Maks Rzepka z klasy VI, a tytuł „rekina” otrzymał Klimek Bachleda z klasy IX. Konkurs odbył się w środę 25 maja 2016 roku o godzinie 10:00, w sali koncertowej. Tematem tegorocznej zabawy był „podwodny świat”. Został również zorganizowany konkurs na najlepiej przebraną klasę, gdzie laureatami zostali: klasa I, klasa VI oraz klasa VIII.

Rywalizacja w Topikach odbywała się w nastepujących kategoriach: klasy I do III – piranie , IV do VI – delfiny oraz VII do IX – rekiny.

O godzinie 10:00 na taras przed Białym Domem przybyła cała szkoła razem ze swoimi kandydatami na Topików. Każda klasa prezentowała swoje podwodne kreacje. Topik losował karteczkę, na której widniało hasło związane z wodą lub światem morskim. Uczniowie musieli wykonać pozy, które ilustrowałaby to zadanie. Następnie kandydaci mieli okazję, by po raz ostatni opowiedzieć coś o sobie i zachęcić do głosowania na siebie.

Po takim wstępie cała szkoła, maszerując w rytm wybijany na bębnie, udała się do sali koncertowej, gdzie każda klasa miała 5 minut na to, aby pokazać się z jak najlepszej strony prezentując się w scenkach tanecznych, muzycznych, teatralnych i filmowych. Pózniej odbyło się głosowanie. Komisja, która została wybrana przez prowadzące – Natalię Paluch i Mirę Fecko wybrała się na licznie głosów. W trakcie liczenia prowadzone pozostali uczestnicy bawili się w kalambury związane z światem podwodnym, piosenki, quizy i inne zabawy, za które można było otrzymać cukierka. Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców.

Ola Dziedzina


Powiązane artykuły

Audycja wiosennej radości

Audycja rozpoczęła się utworami Jana Sebastiana Bacha i Franza Schuberta, w wykonaniu Klaudii Wiśniowskiej. Po niej zagrali uczniowie : Katarzyna Król-Tomków, Jędrzej Owczarz, Zuzanna Galewicz, Magdalena Guziak i Grzegorz Żegleń. Publiczność mogła także cieszyć się […]

Czytaj więcej

Klasa V z najlepszą piosenką klasową

 Klasa V zwyciężyła w 10. edycji konkursu Minutowa Piosenka Klasowa 2021 organizowanego przez www.akcjalabirynt.pl.

Czytaj więcej

Frida i smak rogali marcińskich

W listopadzie klasa VI, pod opieką pani Ewy Czerwieniec i pana Tomasza Palucha odwiedziła Poznań. Ich głównym celem było zobaczenie jedynej w Polsce wystawy światowej sławy artystki meksykańskiej, Fridy Kahlo prezentowanej w CK Zamek w […]

Czytaj więcej
Skip to content