ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Sensacje pleneru według V klasy

Podczas pleneru w Jarosławcu w 2016 roku klasa V podczas zajęć z massmediów z p. Ewą Czerwieniec realizowała swoje mini wiadomości plenerowe w wersji telewizyjnej. Poniżej można zobaczyć i posłuchać, co ciekawego według piątej klasy wydarzyło się podczas dwutygodniowego pobytu naszej szkoły nad Bałtykiem.

SENSACJE – WYDANIE PIERWSZE

SENSACJE – WYDANIE DRUGIE

SENSACJE – WYDANIE TRZECIE


Powiązane artykuły

Kasia Lipińska dołączyła do „Midnight”

Jutro (26 lutego) o godzinie 19:30 odbędzie się internetowa audycja Radia Opole. Nie będzie to audycja obojętna dla naszej szkoły. W audycji tej zaśpiewa zakopiański zespół „Midnight” z nową wokalistką, Katarzyną Lipińską, uczennicą klasy 3 […]

Czytaj więcej

Połknęli bakcyla biologii

Klasa druga gimnazjum złapała bakcyla w kwestii plakatów związanych z drzewami.

Czytaj więcej

Moja bajka na angielskim

9 grudnia 2018 roku, o godzinie 9.00, w szkolnej świetlicy, odbył się w ramach lekcji angielskiego, występ teatralny klasy 8 POSA dla uczniów Gimnazjum nr.2.

Czytaj więcej
Skip to content