ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wyczerpujący dystans

30 września odbyła się międzyszkolna sztafeta na 800 metrów. Nasza szkoła wystawiła sztafetę w kategorii gimnazjum dziewczyny. Reprezentantki szkoły zajęły 5 miejsce.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 11:00 na Dolnych Równiach Krupowych w Zakopanem. Każda z dziesięciu dziewczyn musiała pokonać dystans 800 metrów, a następnie podać pałeczkę kolejnej zawodniczce ze swojej drużyny. Reprezentantkami naszej szkoły były: Zosia Widera, Gabrysia Błasiak, Julka Zell, Basia Malik, Ewelina Szymusiak, Martyna Dubnicka, Ola Piwowar, Marysia Chyc, Marysia Michniewska i Klaudia Wiśniowska. Z relacji uczestniczek wynika, iż dystans był bardzo męczący i trudny. Dziewczyny zajęły 5 miejsce, które niestety było miejscem ostatnim.

Marysia Michniewska


Powiązane artykuły

Tour de Rówień Krupowa

W czwartek, 18 września odbyły się Jesienne Zawody Rowerowe na Górnej Równi Krupowej. W zawodach startowali także uczniowie z naszej szkoły zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum zdobywając medalowe miejsca. Trasa była trudna, ale […]

Czytaj więcej

Zaproszenie na recital Zosi

Zapraszamy na recital dyplomowy naszej uczennicy Zosi Jakubiak z klasy śpiewu pani Pauliny Martini. Przy fortepianie Paulina Martini i Jakub Hubicki. Koncert odbędzie się 5 czerwca 2019 roku o godz. 18.00 w Kawiarni „Kmicic” w […]

Czytaj więcej

W finale konkursu filmowego

Gimnazjaliści z fakultetu literackiego z klasy IX, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Anna Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Zoom na młodzież”. Na festiwal filmowy zgłosili wyprodukowany podczas tegorocznego […]

Czytaj więcej
Skip to content