ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komórkowe szaleństwo

11 października klasa pierwsza gimnazjum podczas lekcji biologii z Panią Pauliną Zimak-Piekarczyk przedstawiła swoje modele komórek.

Tematem były komórki. Uczniowie po kolei prezentowali swoje projekty. Każdy opowiadał z czego zrobił pracę oraz ile czasu mu to zajęło. Nieliczni podzielili się z klasą także incydentami, które spotkały ich podczas pracy. Na koniec nauczycielka i klasa wspólnie oceniali swoje dzieła uwzględniając najdziwniejsze aspekty, takie jak zapach, a także bezpieczeństwo nauczyciela.

Modele z masy solnej, plasteliny, piłek tenisowych oraz dyni z makaronem można zobaczyć w sali klasy siódmej wyeksponowane na … fortepianie.

tekst i fot. Ola Piwowar


Powiązane artykuły

Korona ziemi zdobyta

22.04.14 klasa 4, 5 i 6 z wychowawcami odbyła zajęcia edukacyjne w Centrum Górskim Korona Ziemi. Celem zajęć było przedstawienie zagadnień z dziedziny geografii, geologii, etnografii a przede wszystkim turystyki wysokogórskiej z naciskiem na dokonania […]

Czytaj więcej

Konkurs talentów

30 kwietnia odbyły się Talenty Małopolski – dwuetapowy konkurs, który wyłania najlepsze talenty w województwie małopolskim. Naszą szkołę reprezentowała klasa VI.

Czytaj więcej

W laboratorium Dextera!

Można powiedzieć, że miniony tydzień był wyjątkowo szczęśliwy dla uczniów naszej szkoły. Niewiele nauki i dużo słońca. Jednak szczególne szczęście miała klasa druga gimnazjum, która poniedziałek spędziła pomagając przy grze terenowej na Antałówce, a we […]

Czytaj więcej
Skip to content