ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nowy samorząd w pełnym składzie

20 października odbyło się pierwsze spotkanie nowego samorządu szkolnego. Przewodniczącą została Barbara Malik, wiceprzewodniczącą Liliana Florek, a sekretarzem Maks Rzepka.

Spotkanie odbyło się o godzinie 10:30 w Białym Domu. Uczestnikami spotkania byli wszyscy wybrani uczniowie : Barbara Malik, Maks Rzepka, Maria Michniewska, Hania Zięba, Liliana Florek oraz pani Irena Świerczyńska. Przedstawiła ona wszystkie potrzebne informacje i wskazówki dla nowego rządu. W dalszej części spotkania uczniowie ustalili pierwsze zarysy planu aktywności samorządu na ten rok szkolny, określili datę następnego spotkania oraz wybrali nauczyciela, który będzie im pomagał i wspierał w działaniach – panią Grażynę Malinowską.

Wszyscy członkowie mają bardzo ambitne plany oraz dużo energii by je zrealizować.

Maria Michniewska


Powiązane artykuły

POWRÓT Z PLENERU ARTYSTYCZNEGO W DŹWIRZYNIE

Przyjazd uczniów z pleneru w Dźwirzynie do Zakopanego planowany jest o godzinie 8.00 w sobotę, 17.09. 2011 roku (wyjazd z Dźwirzyna o godz. 17.00 w piątek, 16.09.2011)

Czytaj więcej

Śnieżka i Kopciuszek na scenie

31 maja najmłodsi uczniowie z klasy I i III zaprezentowali przedstawienia teatralne przygotowane podczas zajęć teatralnych z panią Katarzyną Pietrzyk. Spektakle pokazane zostały w „Jasnym Pałacu” w Zakopanem.

Czytaj więcej

Uczniowie dla ojczyzny 

10.11 w Sali Koncertowej budynku szkoły muzycznej odbyła się coroczna uroczystość upamiętniająca odzyskanie przez Polskę niepodległości. Występowały na niej wszystkie klasy, prezentując wcześniej przygotowane przez siebie piosenki patriotyczne głównie z okresu I i II wojny […]

Czytaj więcej
Skip to content