ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Powrót ze srebrem

Podczas czwartkowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu uczennica naszej szkoły Zuzanna Mrugacz z kl. 3 gimnazjum zajęła 2 miejsce w stylu klasycznym.

17 listopada 2016r. 3 uczennice gimnazjum POSA pod opieką pana Krzysztofa Wiśniowskiego „Żaba” pojechali na zawody pływackie, które odbyły się w COS-ie w Zakopanem. Uczennice do szkoły wróciły z 2 miejscem i srebrnym medalem w stylu klasycznym oraz czwartym i szóstym miejscu w tym samym stylu.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Jak Freddie Mercury. Konkurs piosenki obcojęzycznej w POSA

W środę, 7 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs „POSA Musik Show” mający na celu wyłonić najlepszych piosenkarzy śpiewających w obcych językach w klasach od 1 do 6 szkoły podstawowej. Wielkie muzyczne spotkanie rozgrzało […]

Czytaj więcej

Przyroda w obiektywie nagrodzona

Ewelina Szymusiak z klasy 2 gimnazjum zajęła 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Przyroda w obiektywie”,w którym udział wzięli uczniowie z klas gimnazjalnych POSA w Zakopanem.

Czytaj więcej

„Żyli wśród nas”

25 listopada na koncert do Nowego Targu, wyjechała szkolna grupa wokalna,fakultetu muzycznego. Koncert był częścią kolejnego już spotkania „Żyli wśród nas – odkrywanie historii ludności żydowskiej Podhala” organizowanego w Podhalańskiej Wyższej Szkole Zawodowej.

Czytaj więcej
Skip to content