ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Pierwszaki na scenie

6 grudnia, podczas Koncertu Mikołajkowego uczniowie klasy 1 naszej szkoły po raz pierwszy w swojej karierze szkolnej stanęli na scenie i zaprezentowali swoje umiejętności, po trzech miesiącach nauki gry na instrumentach.

Audycja odbyła się w Sali Koncertowej szkoły muzycznej, którą jako widzowie zapełnili rodzice, gimnazjaliści z naszej szkoły oraz uczniowie z klasy 2 i 3, którzy również występowali. Pierwszoklasiści zagrali krótkie utwory solowe oraz z akompaniamentem fortepianu. Usłyszeliśmy również piosenki zimowe przygotowane na zajęciach z panią Jadwigą Barańską.

Po koncercie najmłodszych uczniów odwiedził św. Mikołaj, który rozdał każdemu z wykonawców prezenty.

tekst i fot. Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

„Takt” – szkolna gazetka, wydanie nr. 1/2021

W piątek, 17 grudnia ukazał się pierwszy w tym roku numer szkolnej gazetki „Takt”. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

Taniec – popisy na koniec roku

Zakończenie roku szkolnego – podsumowanie roku szkolnego. Mimo ciężkich warunków nauczania zdalnego, szczególnie dla takich przedmiotów jak TANIEC, udało się przygotować parę układów choreograficznych  pod kierunkiem pani Agnieszki Michalik.

Czytaj więcej

TOPIKI w stylu Hollywood

Klimek Byrcyn z klasy IV, Kasia Gąsienica z klasy V i Maciej „Marian” Najbor  z klasy IX to tegoroczni zwycięzcy „Topików”, czyli konkursu na najpopularniejszego ucznia szkoły. Laureaci przyjęli gratulacje a nagrody przekazane zostaną dla […]

Czytaj więcej
Skip to content