ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Przyroda w obiektywie nagrodzona


Ewelina Szymusiak z klasy 2 gimnazjum zajęła 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Przyroda w obiektywie”,w którym udział wzięli uczniowie z klas gimnazjalnych POSA w Zakopanem.

Konkurs przeprowadzony został między 8 listopada a 29 listopada i był jednoetapowy. Prace wysyłano drogą mailową do pani Pauliny Zimak- Piekarczyk, organizatorki konkursu. Następnie stworzono ankietę internetową i każdy mógł głosować na najlepsze zdjęcie. Wyniki ogłoszono 3 stycznia 2017, podczas lekcji biologii, w sali nr 11 budynku PSM w Zakopanem. W gronie laureatów znalazło się  więcej osób. 2 miejsce zajęła Klaudia Wiśniowska (2 gimnazjum), 3 miejsce Katarzyna Kreft (2 gimnazjum) oraz przyznano 5 wyróżnień: Maria Chyc (2 gimnazjum), Aleksandra Piwowar (2 gimnazjum), Maria Michniewska (2 gimnazjum), Paulina Socha (1 gimnazjum) i Tadeusz Kmiecik (1 gimnazjum). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Klaudia Wiśniowska

fot. Paulina Zimak-Piekarczyk


Powiązane artykuły

Wielki artysta w naszej szkole

We wtorek 15 kwietnia 2014r. w auli naszej szkoły odbył się koncert wybitnego pianisty, pana Stefana Łabanowskiego. Prowadzącą koncert była kierowniczka sekcji pianistycznej w naszej szkole, pani Elżbieta Cukier.

Czytaj więcej

Rowerowy zawrót głowy

26.09.2017 roku odbyły się zawody rowerowe. Brały w nich udział klasy gimnazjalne oraz siódma klasa podstawówki i klasy licealne. Był to etap powiatowy z eliminacjami do zawodów wojewódzkich. Zawody były organizowane przez MOSiR Zakopane. Z […]

Czytaj więcej

Bitwa slamu – po raz pierwszy w Zakopanem

W piątek (03.12.10) o godzinie 17.00 w auli naszej szkoły odbył się wielki finał slamu poetyckiego. Slam prowadzony był przez najlepszych w Polsce slamerów: Wojtka Cichonia i Grzegorza Bruszewskiego. W bitwie słowa wzięli udział uczniowie […]

Czytaj więcej
Skip to content