ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zwycięskie przejazdy

Uczniom podstawówki i gimnazjum POSA, którzy 3 stycznia 2017 roku wzięli udział w pierwszej edycji XL Zakopiańskiej Ligi Zimowej w łyżwiarstwie szybkim udało wywalczyć się 4 złota i 1 srebro. Zawody odbyły się na torze lodowym COS-u w Zakopanem.

Zawodnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych oddzielnie chłopcy i dziewczyny, na dystansie 100m, 200m, 300m, 400m. Antkowi Cukrowi, Marii Majcher, Hanii Cukier i Martynie Dubnickiej w swoich kategoriach udało zdobyć się 1 miejsce, a Klaudii Wiśniowskiej 2 miejsce. To dopiero pierwsza z czterech edycji zawodów, a wyniki zebrane zostaną po trzech najlepszych startach zawodników.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Japoński dzień dziecka

Sztuka origami, japońskie pismo i filmy mangha przestały być tajemnicą dla naszych najmłodszych uczniów. Wszystko dzięki Dniu Dziecka zorganizowanemu w naszej szkole. Był to dzień japoński, podczas którego uczniowie uczestniczyli w specjalnych warsztatach poprowadzonych przez […]

Czytaj więcej

Junior reporter: W naszej szkole nie nudzisz się

Uczniowie klasy III przygotowali plakaty promujące naszą szkołę.

Czytaj więcej
Skip to content