ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Zebrania z rodzicami

Informujemy, że 26 stycznia o 16.30 odbędą się zebrania z rodzicami w sprawie ocen semestralnych.

Zebrania odbędą się w salach lekcyjnych oraz będą pełnione dyżury nauczycieli, uczących w poszczególnych klasach.


Powiązane artykuły

Podręczniki dla klas gimnazjalnych obowiązujące w roku 2014/15

KLASA VII Przedmiot Tytuł podręcznika Autor podręcznika Wydawnictwo Język polski „Słowa na czasie” podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego Podręcznik do kształcenia językowego M. Chmiel, W. Herman, Z. Pomirska, P. Doroszewski Nowa Era historia „Historia. […]

Czytaj więcej

Komunikat o podręcznikach na 2017/18

Podręczniki na rok szkolny 2017/2018 Klasa I POSA Szanowni Państwo, w klasie I podręczniki i materiały ćwiczeniowe do edukacji oraz języka angielskiego zostaną zapewnione w ramach dotacji celowej. Bardzo prosimy o zakup podręczników do: – […]

Czytaj więcej

Halloween w naszej szkole

Drodzy Rodzice, informujemy, że 30 X 2017 (poniedziałek) w godzinach 17.00 do 19.00 odbędzie się impreza Halloween, zorganizowana dla chętnych uczniów z naszej szkoły. W programie konkurs na najlepsze przebranie. Organizacją zajmuje się p. Magda […]

Czytaj więcej
Skip to content