ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Roztańczeni artyści

Królem i królową balu zostali Piotrek Bystrowski i Rebeka Kredatus z klasy 1. Najlepszym tancerzem okazał się Mieszko Serwatowicz z klasy 2, a najlepszy strój miała Hania Cukier, z tej samej klasy. Oto wyniki najważniejszych konkursów przeprowadzonych 26 stycznia 2017 podczas balu karnawałowego dla klas 1-3 POSA, który przeprowadziły w sali lustrzanej ZPSA uczennice gimnazjum wraz z wychowawczyniami klas.

Oprócz tych konkursów uczniowie mogli wygrać nagrody w zawodach w tańczeniu w parach na gazecie i zabawie w „krzesła”. Konkursy zostały przeprowadzone w trzech kategoriach – każda klasa osobno. Zabawę umilała uczniom muzyka, a w między czasie odbywał się quiz, w którym każdy mógł zgadywać postacie z bajek. Dobra odpowiedź była nagradzana małym podarunkiem. Pod koniec balu, jak co roku, uczniowie zamówili sobie przekąski z MC Donalda i Toscany. Zabawa rozpoczęła się o 11:30 koncertem pierwszoklasistów, a zakończyła ok. godziny 14.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Wszystko po studencku

25 marca bieżącego roku uczniowie gimnazjum z naszej szkoły wyruszyli do Krakowa na Ogólnopolski Przegląd Teatrów Studenckich i Niszowych „Epizod”. W ramach tej imprezy druga gimnazjum wystąpiła ze swoim spektaklem a zespół muzyczny pod kierunkiem […]

Czytaj więcej

Pomysłowe dynie

Klasa III, VIII i i V zostały zwycięzcami holloweenowego konkursu na „najciekawszą dynię”. Jego organizatorem był samorząd szkolny pod opieką pani Karoliny Sikorskiej.

Czytaj więcej

Czas na wspomnienia

Niedawno obchodziliśmy święto Wszystkich Zmarłych i Zaduszki. Wtedy to od szkoły mieliśmy wolne (30.10 do 01.11). Wielu z nas udało się na groby naszych bliskich, ale także na mogiły osób wybitnych. W Zakopanem osoby zasłużone […]

Czytaj więcej
Skip to content