ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komplet medali

14 lutego odbyła się trzecia edycja XL Zakopiańskiej Ligi Łyżwiarskiej, w której uczniom naszej szkoły udało się wywalczyć 1 złoto, 1 srebro oraz 1 brąz.

Zawody zostały zorganizowane przez MOSIR Zakopane na torze lodowym w COS-ie. Zawodnicy startowali na dystansie 200 m, 300 m, 400 m w czterech kategoriach. Pierwsze miejsce uzyskał Antoni Cukier (kategoria chłopcy gr.2), drugie miejsce Hanna Cukier (kategoria dziewczyny gr.1), a trzecie miejsce Maksymilian Bienias (kategoria chłopcy gr.1). Klaudia Wiśniowska oraz Maria Majcher otarły się o podium uzyskując 4 miejsce. Była to trzecia z czterech edycji ligi łyżwiarskiej. Jej zwycięzcą zostanie osoba, która zgromadzi największą liczbę punktów z trzech najlepszych przejazdów.

tekst Ola Piwowar

fot. Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

W podróży po wiedzę i kulturę

W dniach od 12 do 15 marca fakultet literacki z klasy II i III gimnazjum wybrał się na warsztaty filmowe do Warszawskiej Szkoły Filmowej razem z panią Ewą Czerwieniec.

Czytaj więcej

Kulig z nocną panoramą Zakopanego w tle

W piątek, 15 lutego klasa VI wraz ze swoją wychowawczynią skorzystała z uroków tegorocznej zimy i wybrała się na kulig. Wyprawa odbyła się wieczorową porą, więc dodatkową atrakcją były pochodnie oświetlające sanie  i piękne widoki […]

Czytaj więcej

Święto Nauki

W dniach 7-8 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem odbył Festiwal Nauki, w którym udział wzięło dwóch uczniów naszej szkoły – Andrzej Gut – Mostowy i Bronisław Gębik.

Czytaj więcej
Skip to content