ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nagroda za najlepsze zdjęcia w naszych rękach

Wideoklip, zrealizowany przez fakultet literacki z IX klasy, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Agnieszka Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka otrzymał nagrodę za najlepsze zdjęcia w konkursie filmowym „Zoom na młodzież”. W sobotę, gimnazjaliści uczestniczyli w finałowej gali w Poznaniu. Odebrali nagrodę i zapoznali się się z filmami prezentowanymi przez pozostałych finalistów. Głównym autorem zdjęć do wideoklipu jest Szymon Marchewka.

Teledysk do piosenki Bokki „Town of strangers” gimnazjaliści zrealizowali podczas tegorocznego pleneru artystycznego nad morzem podczas warsztatów filmowych pod kierunkiem Karola Mocha. Wszyscy uczestniczyli w realizacji projektu pisząc scenariusz, reżyserując i grając w nim. Głównym autorem zdjęć do wideoklipu jest Szymon Marchewka.

Uczniowie, pod opieką pani Ewy Czerwieniec, poza uczestnictwem w festiwalu filmowym znaleźli też czas, żeby trochę zwiedzić Poznań, zobaczyć spektakl teatralny w Teatrze Nowym („Obsługiwałem angielskiego króla) i zajrzeć do poznańskiego Muzeum Narodowego.

Poniżej link do teledysku.

https://youtu.be/9zQ-LTX7Ejw

(red)


Powiązane artykuły

Junior reporter: Artyści w górach

W dniu 11.06.2014 klasy 1,2 i 3 pojechały na plener w góry na Halę Gąsienicową do Schroniska ,,Murowaniec”.

Czytaj więcej

Gala odwrócona o 180 stopni

Rok 2011 zapowiada się być jednym z bardziej rewolucyjnych dla naszej szkoły. Dotarłam do najświeższych informacji na temat tegorocznej Gali Poezji czyli naszego szkolnego konkursu poetyckiego. Otóż na tegoroczne szkolne święto poezji padło światło zaskakującej […]

Czytaj więcej

Zadziwiający teatr bez barier

Wyjazd gimnazjalistów do Krakowa w niedzielę 24 października odbył się w wyjątkowo dobrym nastroju i myślę, że wszyscy byli z niego zadowoleni. Wyruszyliśmy na Offowy Festiwal Teatralny w Krakowie „Epizod – Prolog”. Impreza organizowana była […]

Czytaj więcej
Skip to content