ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Region pod lupą

Cykl wycieczek z wiedzy o regionie można uznać za otwarty. Na pierwszych wycieczkach były już klasa pierwsza i druga gimnazjum.

Jak co roku, każda klasa gimnazjalna musi wybrać się na dwie wycieczki w ramach wiedzy o regionie, które są finalizacją tematów omawianych w pierwszym półroczu. Jedna wycieczka odbywa się w ciągu dni szkolnych, a druga w weekend. W wycieczkach oprócz pana Macieja Pinkwarta biorą udział wychowawcy klas gimnazjalnych. Każdy uczestnik jest zobowiązany do nadesłania sprawozdania z wycieczek, które są podstawą wystawienia ocen z wiedzy o regionie. Oprócz sprawozdań pan Maciej zadaje też dodatkowe zadania, które również są oceniane. Wycieczki potrwają do końca maja, a ostatnia odbędzie się 27 maja.

Marysia


Powiązane artykuły

Zajęcia w TPN – w deszczu, ale z humorem

19.06.15 klasa IV spędziła kilka godzin na zajęciach edukacyjnych w TPN. Podczas wędrówki po Dolinie Białego dowiedzieliśmy się dlaczego zakłada się parki narodowe.

Czytaj więcej

Zapraszamy na slam poetycki

Zapraszamy wszystkich  na finał warsztatów slamu poetyckiego, który odbędzie się w piątek, 5 grudnia o godz. 16 w Dworcu Tatrzańskim przy ul. Krupówki 12. Wezmą w nich udział gimnazjaliści z POSA oraz  uczniowie z Zespołu […]

Czytaj więcej

Warsztaty operatorskie – etiudy

Podczas pleneru artystycznego, który odbył się we wrześniu w Łukęcinie uczniowie fakultetu literackiego brali udział w warsztatach operatorskich prowadzonych przez studenta warszawskiej ASP, Mikołaja Walczewskiego. Ćwiczenia operatorskie wykonywane były podczas kręcenia krótkich etiud filmowych. Sprawdźmy, […]

Czytaj więcej
Skip to content