ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Tajemnice Wieliczki

3 kwietnia 2017 klasy 1-3 udały się na wycieczkę do Krakowa i Wieliczki z wychowawczyniami: p. Katarzyną Rogowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Justyną Jasiorkowską.

Uczniowie o 7.30 wyjechali spod szkoły, a ok.10 byli w Krakowie. Odwiedzili tam Galerię Plaza a tam obejrzeli film przyrodniczy. Następnie pojechali do kopalni soli w Wieliczce, gdzie spotkali się z „Soliludkami”. Mogli odwiedzić tylko trzy piętra kopalni, ponieważ, to jedyna dostępna trasa turystyczna.

Wracając tradycyjnie odwiedzili restaurację Mc’Donalds. Do Zakopanego wrócili ok.18.

Paulina Mróz, kl.6


Powiązane artykuły

Nowe projekty w sieci

W zeszłym tygodniu klasa IX założyła swój „kanał” na portalu youtube.pl. Na pomysł wpadły dziewczyny z tej klasy, ponieważ same siebie nazywają „klasą filmową”. Twierdzą tak, gdyż na każdą szkolną okazję kręcą filmy i bardzo […]

Czytaj więcej

Matematyczni goście na scenie naszej szkoły

21 września 2021r. o godzinie 15.30 odbył się w naszej szkole koncert „Sztuka i Komercja na Estradzie, w Salonie, w Domu”.

Czytaj więcej

Dziamstory i inne animowane historie

23 i 24 czerwca uczniowie klas IV-VI naszej szkoły brali udział w warsztatach, podczas których poznawali tajniki powstawania filmu animowanego. Zajęcia prowadził Tomasz Solich z Fundacji „Osiem życzeń”.

Czytaj więcej
Skip to content