ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Wiosenny plener w zimowej aurze

Od 19 do 21 kwietnia klasy Iv, V i VI wybrały się na trzydniowy plener do Krynicy Zdrój. Mieszkali tam w pensjonacie „Prometówka”.

Pierwszego dnia, po przyjeździe wybrali się na spacer do centrum miasta a wieczorem po kolacji było ognisko i dyskoteka. Drugiego dnia uczniowie zwiedzali Krynicę z przewodniczką. Między innymi odwiedzili pijalnie wód i muzeum Nikifora. W Starym Sączu zwiedzili Klasztor Klarysek, w Powroźniku starą cerkiew wpisaną na listę zabytków UNESCO, ruiny średniowiecznego zamku w Muszynie. Również tego dnia, wieczorem były zajęcia plastyczne, których tematem była twórczość Nikifora.

Ostatniego dnia, przed wyjazdem uczniowie zwidzili Muzeum Zabawek w Krynicy. Niestety pogoda nie sprzyjała. Wszystkie atrakcje grupa ze szkoły artystycznej zwiedzała w śniegu lub deszczu.

Patrycja Sobańska, kl. VI, (red)


Powiązane artykuły

O plenerze przed poplenerowym pokazem. Klasa IV.

Plener artystyczny w Łukęcinie już za naszymi uczniami. Pokaz efektów pracy podczas nadmorskich zajęć przed nami. Jak zapamiętali wrześniowy pobyt nad Bałtykiem uczniowie? Klasa IV:

Czytaj więcej

In Limbo po raz ostatni

W piątek (12 października) po raz ostatni można było zobaczyć projekt teatralno taneczny pt „In Limbo”. Premiera spektaklu odbyła się 23 września w Teatrze Witkacego na scenie w TTA. Reżyserem i choreografem jest pani Anita […]

Czytaj więcej

Jeszcze trochę świątecznie

W środę, 22 stycznia 2014 r. o godzinie 17:15 w auli naszej szkoły odbyła się audycja „Na cztery ręce” uczniów klasy fortepianu. Prowadzącą, a zarazem organizatorką audycji była p. Anna Kurek, która jest nauczycielką gry […]

Czytaj więcej
Skip to content