ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Jubileuszowy powrót do korzeni

3 czerwca w ramach Jubileuszu Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odbył się koncert absolwentów.

Rozpoczął się on w sali im. Ignacego Jana Paderewskiego w hotelu Belvedere o godzinie 17:00. Zagrali na nim: duet gitarowy Jakub Bachleda – Szeliga i Michał Paluch, Jan Kudasik (fortepian), Zofia Zielińska (gitara), Maciej Kiełpiński (fortepian), duet Maciej Kiełpiński (fortepian) i Marcelina Budz (sopran) oraz duet Jakub Kluś (akordeon) i Marcelina Budz (sopran). Koncert prowadziła Klaudia Wiśniowska.

Marysia Michniewska

fot. Marysia Michniewska, Wiktoria Chyc


Powiązane artykuły

Turyści na chwilę

W ubiegłym tygodniu, w ramach Wiedzy o regionie, rozpoczął się cykl wycieczek klas gimnazjalnych z panem Maciejem Pinkwartem, naszym wspaniałym nauczycielem literatury i WoRu, a także historykiem Zakopanego i autorem kilkunastu przewodników.

Czytaj więcej

Plenerowe media – przed spotkaniem na poplenerowym pokazie

Rok szkolny 2015/2016 rozpoczęty. Nasza szkoła, jak zwykle, „ruszyła” od wyjazdu na plener artystyczny nad polskie morze. W tym roku wybraliśmy ponownie Sianożęty. Było artystycznie, twórczo, kreatywnie. Opowiemy  o tym na pokazie poplenerowym, który zaplanowaliśmy […]

Czytaj więcej

Edward Nożycoręki, Krwawiec i inne upiory

Kamila Gut, Dalila Harasimowicz i Wiktoria Chyc zostały zwyciężczyniami konkursu na najlpesze przebranie podczas tegorocznego Halloween.

Czytaj więcej
Skip to content