ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Rowerowy zawrót głowy

26.09.2017 roku odbyły się zawody rowerowe. Brały w nich udział klasy gimnazjalne oraz siódma klasa podstawówki i klasy licealne. Był to etap powiatowy z eliminacjami do zawodów wojewódzkich. Zawody były organizowane przez MOSiR Zakopane. Z naszej szkoły udział wzięło tylko parę osób, ale z sukcesami.

Z drugiej gimnazjum – Max Rzepka, który zajął pierwsze miejsce, oraz Kasjusz Namaczyński, zdobywca miejsca trzynastego.

Siódma klasa podstawówki na zawody wystawiła trzech uczniów: Hannę Brzosko, która zajęła drugie miejsce, Zuzannę Śliwę, zdobywczynię dziewiątego miejsca, oraz Aleksandrę Zwijacz-Kozicę , która zajęła siedemnaste miejsce.

Jan Kowalski


Powiązane artykuły

Kolędy i pastorałki w Jasnym Pałacu

28 stycznia.2015 r. o godzinie 17:00 w sali lustrzanej  „Jasnego Pałacu” odbył się koncert świąteczny w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych, POSA. Muzyczne wydarzenie połączone było z  prezentacją wystawy nagrodzonych prac na Międzynarodowym Triennale Drzeworytu […]

Czytaj więcej

Wystawa laureatów konkursu fotograficznego „Chwytaj jesień”

Od 25 lutego 2021 r. w szkolnej galerii można oglądać nagrodzone w konkursie „Chwytaj jesień” zdjęcia. Był to konkurs organizowany przez panią Katarzynę Rogowską dla uczniów klas I-IV.

Czytaj więcej

Przepis na salsę

W sobotę, 11 października o godzinie 13.30 odbyły się pierwsze zajęcia salsy dla gimnazjalistów z naszej szkoły. Prowadził je prawdziwy pasjonat Paweł Łojas. Jest on instruktorem salsy kubańskiej i organizatorem festiwalu Winter Salsa Session w […]

Czytaj więcej
Skip to content