ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Różnica wieku nie może przeszkodzić w dobrej zabawie

Na Równi Krupowej 27 września odbyły się zawody biegowe. Nieopodal naszej szkoły o godzinie 11:00 uczestnicy zawodów wystartowali do biegu. W zawodach mogli wziąć udział uczniowie z podstawówki, gimnazjum, oraz liceum. Z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej największym osiągnięciem może pochwalić się Hania Zięba z klasy VI.

POSA wystawiła reprezentantów, którzy uplasowali się na następujących pozycjach:

Z IV klasy Franciszek Suchowian, który zajął 59 miejsce.

Z V klasy Antoni Cukier zajął 10 miejsce, a Franciszek Gębik 26 miejsce

Z VI klasy Hanna Zięba – 5 miejsce, Martyna Bystrowska – 49 miejsce, Maja Paluch – 58 miejsce

Z VII klasy Hanna Brzosko – 26 miejsce, Zuzanna Śliwa – 34 miejsce

Z gimnazjum udział w zawodach wzięła tylko jedna osoba, Paulina Socha (klasa VIII), która zajęła 41 miejsce.

Jan Kowalski


Powiązane artykuły

Wirtuozi na scenie

20.10.2017r. odbył się koncert uczestników 19 edycji Międzynarodowej Akademii Sztuki.

Czytaj więcej

Kasia Lipińska dołączyła do „Midnight”

Jutro (26 lutego) o godzinie 19:30 odbędzie się internetowa audycja Radia Opole. Nie będzie to audycja obojętna dla naszej szkoły. W audycji tej zaśpiewa zakopiański zespół „Midnight” z nową wokalistką, Katarzyną Lipińską, uczennicą klasy 3 […]

Czytaj więcej

Portret wielokrotny

Od 12 do 15 kwietnia uczniowie z klasy II gimnazjum: Sandra Ślusarz, Jan Kowalski, Julia Kachnic oraz uczennice z klasy VII: Hanna Brzosko i Hanna Lelek brali udział w warsztatach filmowych w ramach Przeglądu Filmów […]

Czytaj więcej
Skip to content