ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Warsztaty fletowe

W niedzielny wieczór, 1 października, w naszej szkole odbył się  koncert inaugurujący XIX Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe.

Podczas koncertu wystąpiła pani dr hab. Elżbieta Woleńska (Akademia Muzyczna Wrocław), oraz pani dr Dagmara Niedziela (Akademia Muzyczna Katowice). W programie znalazły się głównie utwory chińskie, ale pojawiły się także utwory europejskie. Sala koncertowa ZPSA była wypełniona po brzegi słuchaczami z całej Polski. W warsztatach, które potrwają do piątku, wezmą udział także fleciści z naszej szkoły.

Jan Kowalski


Powiązane artykuły

Zapraszamy na finał slamu poetyckiego

Zapraszamy gorąco wszystkich na finał warsztatów slamu poetyckiego, który odbędzie się w piątek, 4 grudnia 2015 r. o godz. 17 w sali koncertowej naszej szkoły. W finale wystąpią gimnazjaliści z POSA.

Czytaj więcej

W świecie Bogdana Kiwaka widzianym Camerą Obscurą

Do naszej szkoły w piątkowe popołudnie (19.11.2010 r.) zawitał fotografik, Bagdan Kiwak, który zajmuje się nietypową formą fotografii, mianowicie robieniem zdjęć za pomocą Camery Obscura. Technika ta polega na tym, że w jakimś pudełku, lub […]

Czytaj więcej

Jesień w muzyce

22 października, w sali koncertowej naszej szkoły odbył się „Koncert jesienny” w wykonaniu uczniów klasy fletu, klarnetu, akordeonu i gitary oraz szkolnego zespołu wokalnego. Koncert prowadziła pani Mirosława Lubowicz, która także była organizatorem koncertu.

Czytaj więcej
Skip to content