ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Kino również sztuką

Uczniowie z fakultetu plastycznego z naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczenia w artystycznym wydarzeniu, jakim był Pokaz Filmów o sztuce.

Odbywał się on od 5 do 7 października w Kinie Miejsce. Organizatorem pokazu była Zakopiańskie Centrum Kultury.

Publiczność miała możliwość obejrzenia ponad 50 filmów a wśród nich dokumenty, animacje oraz fabuły. Wśród prezentowanych filmów warto wymienić chociaż jeden będący w programie dnia pokazu ”Idea jest najważniejsza. Architektoniczne pasje Andrzeja Wajdy” w reżyserii Jacka Linka.

Pokaz filmów również stał się możliwością do spotkań i dyskusji.

Julia Kachnic


Powiązane artykuły

W kręgu zabytków i kultury

Klasa III gimnazjum razem ze swoim wychowawcą panem Mirosławem Nadymusem wybrała się na weekendową wycieczkę do Krakowa. Program wycieczki był niezwykle bogaty. Było dużo zwiedzania i kultury.

Czytaj więcej

Topiki 2013 – tym razem w Hogwarcie

Tegoroczne wybory Topików (konkurs na najpopularniejszego ucznia szkoły) odbędzie się w maju. Już teraz ogłaszamy stan gotowości. Wszystkie klasy wybierają swoich kandydatów i przystępują do działania. Poniżej regulamin konkursu. (red)

Czytaj więcej

Profesory 2016

W sobotę, 18 czerwca, o godz. 19.00 Akademia Profesorów POSA zaprasza na uroczystość wręczenia Profesorów 2016 naszym tegorocznym absolwentom. Wszystkich rodziców, nauczycieli i uczniów zapraszamy do wspólnej zabawy. Do zobaczenia w Kawiarni Teatru Witkacego.

Czytaj więcej
Skip to content